• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Pisz Juliusza Słowackiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słowackiego, Pisz i Juliusza

Znaleźliśmy 606 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warmińsko-Mazurskie

15886147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Mszanowie w gminie Bratian na Mazurach Zach. 27749480 15886147 Mieszkanie w Mszanowie w gminie Bratian na Mazurach Zach. - W nowoczesnym, z windą, III p. budynku mieszkalnym z 2020r. - Lokal 2 pokojowy z kuchnią w zabudowie z łazienką z WC i kabiną prysznicową. z przedpokojem. Mieszkanie częściowo umeblow...

Mszanowo, ul. Podleśna

389 000 PLN (7 939 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15884026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27692054 15884026 70 m² blisko Olecka duży potencjałNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,2 m², położone na 1 piętrze kameralnego, 1-piętrowego budynku w miejscowości Imionki, zaledwie 5 km od Olecka. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrz...

Imionki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

158 000 PLN (2 257 zł/m2)

2
1
70 m2
1965
15870431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27428408 15870431 73m2 dla rodziny  Osiedle Siejnik Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,95 m² położone na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku na Osiedlu Siejnik I w Olecku. To idealna propozycja dla rodziny szukającej funkcjonalnej prze...

Siejnik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

419 000 PLN (5 819 zł/m2)

4
1
72 m2
1985
15876056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527572 15876056 Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. Blisko centrum Olsztyna. Apartamentowiec z windą, dwie piwnice, miejsce...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 495 000 PLN (13 509 zł/m2)

4
3
110.67 m2
2017
15872927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506732 15872927 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,8 m2 z piwnicą i miejscem postojowym.Idealna propozycja dla rodziny bądź inwestora pod wynajem. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Mrągowie przy ul. Wojska Polskiego.W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usłu...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

419 000 PLN (6 466 zł/m2)

3
1
64.8 m2
1960
15872594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27498485 15872594 Atrakcyjny apartament usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Mikołajek, zaledwie 50 m od brzegu jeziora Mikołajskiego. Na powierzchni 55 m2 znajdziemy pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę, wydzieloną sypialnię. Z okien widok na...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

775 000 PLN (14 091 zł/m2)

1
1
55 m2
2000
15869753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408258 15869753 Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy na Olsztyńskim Zatorzu - Jagiellońska 29.Nieruchomość z potencjałem dla ludzi ceniących przestrzeń, bliskość centrum, a także doceniających urok kamienic.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER:https:sb360...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

475 000 PLN (4 630 zł/m2)

3
1
102.6 m2
1900
15808407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26390762 15808407 2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w ElbląguSzukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może być idealna.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 3...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

248 000 PLN (6 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1900
15822682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26633188 15822682 Przestronne mieszkanie 141 m² (180 m² po podłodze) Olsztyn, ul. AndersaNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Generałów. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni domu w miejskim wydaniu. Wnętrze wyróżnia się autorsk...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

990 000 PLN (7 021 zł/m2)

6
2
141 m2
1977
15821863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633165 15821863 Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Złotej 2.Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i jest gotowa do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych.Układ nieruchomościMieszka...

Olsztyn (Zacisze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

579 000 PLN (9 650 zł/m2)

3
1
60 m2
2003
15790990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25982012 15790990 Funkcjonalny dwupoziomowy lokal z potencjałem 7% ROI Os. GenerałówPrezentujemy Państwu przestronną nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 83 m², położoną w zadbanym budynku na IV piętrze. Mieszkanie zostało zoptymalizowane pod kątem wynajmu długot...

815 000 PLN (7 913 zł/m2)

6
2
103 m2
1995