• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie Ełk

Znalezionych ofert: 88

15889464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27851264 15889464 Na sprzedaż kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 26,6 m 2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz podstawowy: 310 zł Chcesz dowiedzieć się więcej lub obejrzeć nieruchom...

Ełk (Ełk) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

210 000 PLN (8 077 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15887031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27773615 15887031 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo Państwa dyspozycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na osiedlu Jeziorna w nowym budownictwie przy ul. Samsela. Bezpośrednio przy budynku znajduje się nadjeziorny pasaż pieszo-rowerowy o długośc...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

2 500 PLN (64 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15885379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27727464 15885379 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo Państwa dyspozycji niepowtarzalny apartament mieszczący przy ulicy Nadjeziornej, w ekskluzywnej, kameralnej inwestycji. Apartament mieści się w centrum miasta, bezpośrednio przy budynku znajduje się nadjeziorn...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
-
38 m2
2012
15885353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje + garaż dodatkowo płatny 27726630 15885353 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie 3 pokoje + garaż dodatkowo płatny 2 min do Jeziora Ełckiego bezczynszowe willa...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

500 000 PLN (7 353 zł/m2)

3
1
68 m2
-
15882847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673489 15882847 Są mieszkania „do mieszkania”… i są takie, do których po prostu chce się wracać. To jest zdecydowanie ta druga opcja. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na parterze przy ul. Pi...

Ełk (Osiedle bogdanowicza) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

545 000 PLN (9 083 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15820843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26645418 15820843 Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ełku. Kawalerka położona na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Słowackiego 30 wraz z przynależną piwnicą o pow. 3,7m 2 . Po wejściu do mieszkania mamy korytarz (z dwoma szafami) prowadzący do łazienki z wc ...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

205 000 PLN (6 833 zł/m2)

1
-
30 m2
1973
15823702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645420 15823702 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 48m 2 położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Wawelskiej 7. Do mieszkania przynależy piwnica. Okna wymienione. Na podłogach w salonie i sypialni solidny dębowy parkiet w bardzo dobrym stanie. Spor...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

345 000 PLN (7 188 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15795624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26100406 15795624 Na sprzedaż garaż w podziemiach budynku zlokalizowanego na os. Tuwima w Ełku, przy ulicy Tuwima 28. Powierzchnia 16,9m2 z bramą wjazdową podnoszoną do góry (bez siłownika - możliwość zamontowania). Wjazd do hali garażowej obsługiwany bramą automatyc...

Ełk (Osiedle tuwima) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

75 000 PLN (4 688 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15763469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25429004 15763469 Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 58,93m2 plus 2,91 komórki lokatorskiej znajdującej się na tym samym piętrze. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej w...

Ełk (Osiedle jeziorna) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

464 757 PLN (8 013 zł/m2)

3
-
58 m2
2025
15738120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24903793 15738120 Masz za daleko do pracy? Przeprowadź się. Najlepiej do mieszkania z naszej oferty. Dzięki jego kupnie, do pracy dostaniesz się w kilka sekund. Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie razem z lokalem znajdujące się w centrum Ełku przy ulicy Kośc...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

560 000 PLN (6 222 zł/m2)

3
-
90 m2
1945
15664282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23549155 15664282 Na sprzedaż działka inwestycyjna pod budowę hali. Ełk, ul. Podmiejska Powierzchnia działki: 820 m² Możliwość budowy hali: do 440 m² i wysokości do 12 m Lokalizacja: Ełk, ul. Podmiejska, działki Doskonała lokalizacja...

Ełk (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

690 000 PLN

-
-
820 m2
-
15796242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26113993 15796242 Nie boisz się wyzwań? Mamy jedno dla Ciebie. Mieszkanie wymaga remontu, ale ma w sobie ogromny potencjał - i to w świetnej lokalizacji, tuż obok miejskiego basenu przy ul. Piłsudskiego 18A w Ełku. Lokal położony jest na 1. piętrze budynku nale...

Ełk (Północ i) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

339 000 PLN (5 650 zł/m2)

3
-
60 m2
1984