• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie Mrągowo

Znalezionych ofert: 41

15848117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26933013 15848117 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie łącząca funkcję komfortowego domu z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej lokalizacji ,tuż przy jeziorze ,zapewniająca ciszę ,komfort i doskonałe warunki odpoczynku...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

830 000 PLN (1 581 zł/m2)

12
8
525 m2
2015
15872927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506732 15872927 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,8 m2 z piwnicą i miejscem postojowym.Idealna propozycja dla rodziny bądź inwestora pod wynajem. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Mrągowie przy ul. Wojska Polskiego.W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usłu...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

419 000 PLN (6 466 zł/m2)

3
1
64.8 m2
1960
15588716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21938829 15588716 Lokal użytkowy pod działalność handlowąusługowąbiurową zlokalizowany przy ul. Grunwaldzkiej. Powierzchnia 168 m2. LOKALIZACJA Lokal mieści się w Mrągowie przy ul. Grunwaldzkiej. Dojazd do budynku drogą asfaltową, a do przystanku autobusowego zaledwie...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

3 200 PLN (19 zł/m2)

11
-
168 m2
-
15093065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 9655951 15093065 Atrakcyjna działka budowlana o pow. 795 m2 w centrum miasta Mrągowa. Idealny teren pod inwestycję. Pełne media. Wydane pozwolenie na budowę oraz gotowy projekt budowlany.Obejrzyj FILM: https:www.youtube.comwatch?v=bjGIfdUE8Z8 (jeśli nie widzisz filmu...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

3 550 000 PLN

-
-
795 m2
-
15588720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21938832 15588720 Lokal użytkowy pod działalność handlowąusługową zlokalizowany na osiedlu Mazurskim. Powierzchnia 220 m2. LOKALIZACJA Lokal mieści się w Mrągowie na Osiedlu Mazurskim.Dojazd do budynku drogą asfaltową, do przystanku autobusowego ok. 250 m. Dzięki temu...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

5 900 PLN (27 zł/m2)

11
-
220 m2
-
15588717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21938831 15588717 Lokal użytkowy pod działalność handlowąusługową zlokalizowany na osiedlu Brzozowym. Powierzchnia 60 m2. LOKALIZACJA Lokal mieści się w Mrągowie na Osiedlu Brzozowym przy ul. Marii Curie Skłodowskiej. Dojazd do budynku drogą asfaltową, do najbliższego...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

3 000 PLN (50 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15588715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21938830 15588715 Lokal użytkowy pod działalność handlowąusługową zlokalizowany na osiedlu Brzozowym. Powierzchnia 60 m2. LOKALIZACJALokal mieści się w Mrągowie na Osiedlu Brzozowym przy ul. Marii Curie Skłodowskiej. Dojazd do budynku drogą asfaltową, do najbliższego ...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

3 000 PLN (50 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15811307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26432195 15811307 Na sprzedaż 1- pokojowy apartament o pow. 34,17 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterech Wiatrów, nieopodal stacji narciarskiej, w niezwykłej okolicy miast...

Mrągowo (Mrągowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

438 571 PLN (12 899 zł/m2)

1
-
34 m2
2025
15483835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19576831 15483835 Na sprzedaż 1 - pokojowy apartament o pow. 45,29 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterech Wiatrów, nieopodal stacji narciarskiej, w niezwykłej okolicy mias...

Mrągowo (Mrągowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

445 570 PLN (9 902 zł/m2)

1
-
45 m2
2025
15483808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19576825 15483808 Na sprzedaż 2- pokojowy apartament o pow. 43,08 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterech Wiatrów, nieopodal stacji narciarskiej, w niezwykłej okolicy miast...

Mrągowo (Mrągowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

545 608 PLN (12 689 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15484867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19599077 15484867 Na sprzedaż 1- pokojowy apartament o pow. 42,46 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterech Wiatrów, nieopodal stacji narciarskiej, w niezwykłej okolicy miast...

Mrągowo (Mrągowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

588 283 PLN (14 007 zł/m2)

1
-
42 m2
2025
15872641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27499412 15872641 Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Słonecznej 75 w Mrągowie, w cichym i spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych.Charakterystyka lokalu:– parter domu o łącznej powierzchni użytkowej 82 m² w której skład wchodzą: 3 pokoje, ...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

300 000 PLN (3 659 zł/m2)

1
-
82 m2
1982