• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Pokoje na wynajem Warmińsko-Mazurskie Olsztyn Kętrzyńskiego Olsztyn

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: warmińsko-mazurskie, Olsztyn i Kętrzyńskiego

Znaleźliśmy 72 podobnych ofert: Na wynajem pokoje

15891282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie i nowoczesne trzy pokoje, garaż 27894286 15891282 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 48m2, piętro 25 z windą, w budynku z 2026. przy ul. Ostrobramskiej, Praga-Południe, Gocławek.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących, małe, grzeczne zwierzęta akceptowane.Cena: 4200 zł + 700 zł c...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (88 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15743102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 25004231 15743102 Pokoje do wynajęcia. Kampus UJ, Zakrzówek, NorymberskaGrota Roweckiego. Oferta idealna dla studentów. Zespół Annderson prezentuje 4 pokoje do wynajęcia o różnych metrażach (czynsz 900-1400 w zależności od pokoju) Dwa z nich posiadają prywatny balkon....

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 PLN

5
-
-
-
15612896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 12 m Bielany ul Wrzeciono 22457820 15612896 Mieszkanie 2 pokojowe, pokoje oddzielne zamykane. Drugi pokój zamieszkuje właśćiciel emeryt. Cena najmu 900 zł plus 150 zł. opłaty za media. Tel 509-590-299 Filip...

Warszawa (Bielany), Wrzeciono

900 PLN

1
-
-
-
15376370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje blisko Wydziałów Politechniki Łódzkiej w mieszkaniu 3 pokojowym. 17142569 15376370 Dostępny od zaraz jednoosobowy, umeblowany pokój w mieszkaniu przy ul. Energetyków. Pokój ma ok, 6m2. Mieszkanie ma 3 pokoje (pozostałe 12m2 i 10 m2), przedpokój, kuchnię i łazienkę z WC. Ze względu na lokalizację będzie idealny dla studenta jak i o...

Łódź (Łódź-Górna), ul. Energetyków 1

700 PLN

1
-
-
-
12373656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia pokój 20 m2 w Raszynie na działalność biurową 9168268 12373656 Do wynajęcia pokój o powierzchni 20 m2 w Raszynie , drugie piętro, na działalność biurową, WC, ogrzewanie gazowe, klimatyzacja, możliwość parkowania, ochrona, w centrum Raszyna, cena 900 złotych + Wat, jednomiesięczna kaucja. Zapraszam do oglądania....

Raszyn, Poniatowskiego

900 PLN

1
-
-
-
15639497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Umeblowany pokój na wynajem 23043446 15639497 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pokoju na wynajem. Pokój znajduje się w mieszkaniu przy ul. 3 Maja 59 w Zabrzu i wyposażony jest w: - łóżko, - szafę, - biuro z krzesłem, - komodę, - dwie półki ścienne. Opłaty wynoszą 1000 zł miesięcznie wra...

Zabrze (Centrum), ul. 3 Maja 59

1 000 PLN

1
-
-
-
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15771783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 25593555 15771783 Do wynajęcia jednoosobowy pokój przy ul. Sokolskiej 16 w Centrum Katowic.Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje zamykane na klucz. Wspólna przestrzeń kuchenna wyposażona w płytę grzew...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

590 PLN (34 zł/m2)

3
1
17.5 m2
1950
15849154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 26960390 15849154 Posiadam do wynajęcia duży pokój położony w mieszkaniu w bloku z windą w cichej zielonej okolicy - OSIEDLE BISKUPIN - z dobrym dojazdem do pl. Grunwaldzkiego. Idealna lokalizacja dla studentów AWF, PWR, UP. Atrakcyjna lokalizacja - ul.Canalett...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 PLN (92 zł/m2)

3
-
13 m2
-
15847496 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Metro Płocka, duży pokój, od zaraz 26917099 15847496 Do wynajęcia zamykany pokój przy ul. Skierniewickiej 19 Wola Metro Płocka.TYLKO DLA KOBIETY. DOSTĘPNY OD 01.06Pokój (nr 3) ok 13 m2 zamykany na klucz. Wyposażony w: wygodne duże łóżko z materacem, szafkę nocną, szafę, komodę, biurko z krzesłem.Opłaty...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 PLN (112 zł/m2)

3
-
13 m2
-
15888749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823326 15888749 Do wynajęcia pokój jednoosobowy w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem n...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (128 zł/m2)

11
-
9 m2
1983
15890094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27868869 15890094 Poszukujesz komfortowego, niezależnego pokoju w sercu Poznania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do wynajęcia przestronny pokój o powierzchni około 9 m, usytuowany w nowoczesnym trzypokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w samym centrum miasta, przy ulic...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 PLN (90 zł/m2)

11
-
11 m2
2008