• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 570

15889896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863210 15889896 REZERWACJA !!!Dzień dobryGrupaCDF oferuje Państwu do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone w budynku przy ul. Dworcowej 49 na Osiedlu Pojezierze w Olsztynie.Świetna oferta jako nieruchomość inwestycyjna pod wynajem lub jako...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

329 000 PLN (10 186 zł/m2)

2
1
32.3 m2
1976
15805678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26314122 15805678 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 69,78 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym - Olsztyn, BarczaCena: 730 000 zł (Pakiet mieszkanie + garaż)Zapraszam do zakupu atrakcyjnego mieszkania na 4 piętrze w budynku z windą, zlokalizowanego przy ul. Barcz...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (10 580 zł/m2)

3
1
69 m2
2007
15846549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26889449 15846549 Są mieszkania, które się tylko ogląda… i są takie, w których po obejrzeniu od razu chce się zamieszkać. To jest zdecydowanie ten drugi przypadek. GrupaCDF oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,42 m², położone na dru...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

999 000 PLN (12 579 zł/m2)

4
1
79.42 m2
2020
15872594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27498485 15872594 Atrakcyjny apartament usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Mikołajek, zaledwie 50 m od brzegu jeziora Mikołajskiego. Na powierzchni 55 m2 znajdziemy pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę, wydzieloną sypialnię. Z okien widok na...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

775 000 PLN (14 091 zł/m2)

1
1
55 m2
2000
15878028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27587019 15878028 Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny), w pobliżu lasu, 400 m do jeziora Żbik. Wymaga remontu - po nim dobrze poczują t...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

374 000 PLN (7 941 zł/m2)

2
1
47.1 m2
2000
15779792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25789395 15779792 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Ełku, w stylowej kamienicy przy ul. Gdańskiej 33. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku, w którym mieści się tylko sześć mieszkań, co zapewnia kameralną atmosferę i poc...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

212 000 PLN (4 711 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15890447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877454 15890447 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Tolkmicko, ul. ŚwiętojańskaPowierzchnia 65,7 m², położone na drugim (ostatnim) piętrze niskiego budynku w samym sercu Tolkmicka. 700 metrów od plaży oraz bliskością portu i Zalewu Wiślanego...

Tolkmicko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

325 000 PLN (4 947 zł/m2)

4
-
65.7 m2
1978
15891125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27887919 15891125 Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84 m², położone w spokojnej i zielonej części Elbląga przy ulica Asnyka 2A. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku i stanowi idealną propozycję zarówno dla rodz...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

715 000 PLN (8 512 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
15821863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633165 15821863 Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Złotej 2.Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i jest gotowa do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych.Układ nieruchomościMieszka...

Olsztyn (Zacisze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

579 000 PLN (9 650 zł/m2)

3
1
60 m2
2003
15887776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794238 15887776 Oferta Na sprzedaż mieszkanie 44m², pierwsze piętro, 2 pokoje w Elblągu.Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Rechniowskiego to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja zapewnia ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

259 000 PLN (5 886 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15813042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26553887 15813042 Funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,5 m 2 przy ul. Słoneczna 1 w Lidzbarku Warmińskim. Nieruchomość położona w spokojnej północnej części miasta tuż obok zespołu szkół - przedszkole, szkoła podstawowa i liceum, co jest zdecydowa...

Lidzbark Warmiński (Lidzbark warmiński) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

390 000 PLN (5 417 zł/m2)

4
-
72 m2
-
15864159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264880 15864159 OfertaNa sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 50,50 m², usytuowane na 2. piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w cenionej, zielonej części Elbląga – nad Jarem, przy ul. Kłoczowskiego.LokalizacjaNieruchomość położona jest w spok...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

395 000 PLN (7 822 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2007