• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 565

15371389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17036147 15371389 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie na mazurach.Mieszkanie położone jest między Giżyckiem a Mikołajkami w miejscowości Kozinie.Nad jeziorem Jagodne na szlaku wielkich jezior Mazurskich.Nieruchomość składa się z :1)...

Kozin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

500 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
-
65 m2
-
15858355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27146800 15858355 Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski Własny Kąt oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest w stylowej kamienicy przy ul. Pionierskiej 18.Z przedwojennej zabudowy Lötzen zostały właściwie ul. Dąbrowskiego i ul. Pionierska wraz ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

510 000 PLN (4 286 zł/m2)

5
-
119 m2
-
14353799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 124234 14353799 Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Lokal mieszkalny położony przy ulicy Jeziornej 5b na 1 piętrze w 2 kondygnacyjnej kamienicy.Pełna własność lokalu.Lokal bezczynszowy.Mieszkanie posiada balkon z...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

209 000 PLN (3 029 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15712210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24416601 15712210 Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski Własny Kąt oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest na parterze w kamienicyprzy alei 1-maja 9.Świeżo po remoncie.Gotowe do umeblowania i wprowadzenia.Nowa łazienka.Nowy piecyk gazowy dwuf...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

410 000 PLN (6 613 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15232327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13404250 15232327 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie na Mazurach.Mieszkanie położone jest w spokojnej miejscowości jasieniec gmina Kruklanki.Mieszkanie po kapitalnym remoncie wymieniono:instalację elektryczną;instalację wodno kanal...

Jasieniec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kruklanki)

214 000 PLN (4 280 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15888594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27817561 15888594 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Królowej Jadwigi 10.Powierzchnia mieszkania ok. 35mkw.Bardzo dobry układ mieszkania:salon, sypialni, kuchnia, łazienka i prz...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

290 000 PLN (8 286 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15866167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27313580 15866167 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Batorego 1.Mieszkanie bezczyszowe.Mieszkanie położne jest na 1 piętrze.Mieszkanie o powierzchni 46m2 o funkcjonalnym układzi...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

300 000 PLN (6 522 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15830430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673386 15830430 Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie.Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Daszyńskiego 25 na parterze.Powierzchnia 60,50m2 o funkcjonalnym układzie: dwie sypialnie, duży salon kuchnia, łazienka, wc i ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

330 000 PLN (5 500 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15870431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27428408 15870431 73m2 dla rodziny  Osiedle Siejnik Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,95 m² położone na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku na Osiedlu Siejnik I w Olecku. To idealna propozycja dla rodziny szukającej funkcjonalnej prze...

Siejnik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

419 000 PLN (5 819 zł/m2)

4
1
72 m2
1985
15655759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23393770 15655759 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym w Olsztynie!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 72,3 m², zlokalizowanego w Olsztynie przy ulicy Jeziołowicza. To atrakcyjna propozycja ...

Olsztyn (Pieczewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

550 000 PLN (7 639 zł/m2)

4
1
72 m2
1970
15655906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23396011 15655906 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Olsztyna!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 48,5 m², usytuowanego w Olsztynie przy ulicy Osińskiego 6. To idealna propozycja dla singli, par, mał...

Olsztyn (Osiedle podgrodzie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

500 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15655755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23393775 15655755 Wyjątkowa oferta inwestycyjna i idealne miejsce dla rodziny w sercu Olsztyna!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 57,9 m², położonego przy ulicy Dworcowej 58 w Olsztynie. To idealna propozycja zarówno d...

Olsztyn (Osiedle pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

580 000 PLN (10 175 zł/m2)

4
1
57 m2
1970