• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 572

15811307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26432195 15811307 Na sprzedaż 1- pokojowy apartament o pow. 34,17 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterech Wiatrów, nieopodal stacji narciarskiej, w niezwykłej okolicy miast...

Mrągowo (Mrągowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

438 571 PLN (12 899 zł/m2)

1
-
34 m2
2025
15483835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19576831 15483835 Na sprzedaż 1 - pokojowy apartament o pow. 45,29 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterech Wiatrów, nieopodal stacji narciarskiej, w niezwykłej okolicy mias...

Mrągowo (Mrągowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

445 570 PLN (9 902 zł/m2)

1
-
45 m2
2025
15483808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19576825 15483808 Na sprzedaż 2- pokojowy apartament o pow. 43,08 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterech Wiatrów, nieopodal stacji narciarskiej, w niezwykłej okolicy miast...

Mrągowo (Mrągowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

545 608 PLN (12 689 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15484867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19599077 15484867 Na sprzedaż 1- pokojowy apartament o pow. 42,46 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterech Wiatrów, nieopodal stacji narciarskiej, w niezwykłej okolicy miast...

Mrągowo (Mrągowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

588 283 PLN (14 007 zł/m2)

1
-
42 m2
2025
15891125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27887919 15891125 Przestronne i słoneczne mieszkanie 84 m² w zielonej, spokojnej części Elbląga duży balkon, teren zamknięty, parking ze szlabanem oraz oddzielne wejście zapewniają wyjątkowy komfort i prywatność. Cena mieszkania: 715 000 zł, dodatkowo murowany garaż ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

715 000 PLN (8 512 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
15892443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898773 15892443 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na parterze budynku przy ul. Kolejowej 36 w Olecku.Nieruchomość o powierzchni 38,42 m² składa się z:- przestronnego salonu,- oddzielnej kuchni,- sypialni,- łazienki z...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

225 000 PLN (5 921 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15892451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe przy Ratuszu, ul. Curie Skłodowskiej 27898750 15892451 Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, usytuowanego na parterze budynku położonego w samym centrum Olsztyna, ok 60 m od Ratusza, przy ulicy M. Curie-Skłodowskiej. Lokal posiada odrębne wejście, wprost z chodnika...

Olsztyn, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

240 000 PLN (7 843 zł/m2)

2
1
30.6 m2
-
15890184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874385 15890184 OFERTA: Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m², położone na 3. piętrze bloku przy ul. Mikołaja Kopernika w Elblągu. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,23 m², a dodatkowym atutem jest balkon. Nieruchomość stanowi dobrą pro...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

269 000 PLN (7 156 zł/m2)

2
1
37.59 m2
1975
15852481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27033360 15852481 Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Olsztyna, przy ul. Dworcowej 50.O mieszkaniuNieruchomość o powie...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

370 000 PLN (9 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1977
15858427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149392 15858427 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m² przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen, szkoły, sklepy i parki. 10 min pieszo do Starówki. W bliskiej odległości...

Olsztyn (Osiedle kormoran) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

299 999 PLN (9 375 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15889896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863210 15889896 REZERWACJA !!!Dzień dobryGrupaCDF oferuje Państwu do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone w budynku przy ul. Dworcowej 49 na Osiedlu Pojezierze w Olsztynie.Świetna oferta jako nieruchomość inwestycyjna pod wynajem lub jako...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

329 000 PLN (10 186 zł/m2)

2
1
32.3 m2
1976
15805678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26314122 15805678 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 69,78 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym - Olsztyn, BarczaCena: 730 000 zł (Pakiet mieszkanie + garaż)Zapraszam do zakupu atrakcyjnego mieszkania na 4 piętrze w budynku z windą, zlokalizowanego przy ul. Barcz...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (10 580 zł/m2)

3
1
69 m2
2007