• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 572

15892443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898773 15892443 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na parterze budynku przy ul. Kolejowej 36 w Olecku.Nieruchomość o powierzchni 38,42 m² składa się z:- przestronnego salonu,- oddzielnej kuchni,- sypialni,- łazienki z...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

225 000 PLN (5 921 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15892451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe przy Ratuszu, ul. Curie Skłodowskiej 27898750 15892451 Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, usytuowanego na parterze budynku położonego w samym centrum Olsztyna, ok 60 m od Ratusza, przy ulicy M. Curie-Skłodowskiej. Lokal posiada odrębne wejście, wprost z chodnika...

Olsztyn, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

240 000 PLN (7 843 zł/m2)

2
1
30.6 m2
-
15890184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874385 15890184 OFERTA: Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m², położone na 3. piętrze bloku przy ul. Mikołaja Kopernika w Elblągu. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,23 m², a dodatkowym atutem jest balkon. Nieruchomość stanowi dobrą pro...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

269 000 PLN (7 156 zł/m2)

2
1
37.59 m2
1975
15891125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27887919 15891125 Przestronne i słoneczne mieszkanie 84 m² w zielonej, spokojnej części Elbląga duży balkon, teren zamknięty, parking ze szlabanem oraz oddzielne wejście zapewniają wyjątkowy komfort i prywatność. Cena mieszkania: 715 000 zł, dodatkowo murowany garaż ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

715 000 PLN (8 512 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
15852481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27033360 15852481 Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Olsztyna, przy ul. Dworcowej 50.O mieszkaniuNieruchomość o powie...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

370 000 PLN (9 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1977
15858427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149392 15858427 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m² przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen, szkoły, sklepy i parki. 10 min pieszo do Starówki. W bliskiej odległości...

Olsztyn (Osiedle kormoran) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

299 999 PLN (9 375 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15889896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863210 15889896 REZERWACJA !!!Dzień dobryGrupaCDF oferuje Państwu do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone w budynku przy ul. Dworcowej 49 na Osiedlu Pojezierze w Olsztynie.Świetna oferta jako nieruchomość inwestycyjna pod wynajem lub jako...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

329 000 PLN (10 186 zł/m2)

2
1
32.3 m2
1976
15805678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26314122 15805678 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 69,78 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym - Olsztyn, BarczaCena: 730 000 zł (Pakiet mieszkanie + garaż)Zapraszam do zakupu atrakcyjnego mieszkania na 4 piętrze w budynku z windą, zlokalizowanego przy ul. Barcz...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (10 580 zł/m2)

3
1
69 m2
2007
15846549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26889449 15846549 Są mieszkania, które się tylko ogląda… i są takie, w których po obejrzeniu od razu chce się zamieszkać. To jest zdecydowanie ten drugi przypadek. GrupaCDF oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,42 m², położone na dru...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

999 000 PLN (12 579 zł/m2)

4
1
79.42 m2
2020
15872594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27498485 15872594 Atrakcyjny apartament usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Mikołajek, zaledwie 50 m od brzegu jeziora Mikołajskiego. Na powierzchni 55 m2 znajdziemy pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę, wydzieloną sypialnię. Z okien widok na...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

775 000 PLN (14 091 zł/m2)

1
1
55 m2
2000
15878028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27587019 15878028 Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny), w pobliżu lasu, 400 m do jeziora Żbik. Wymaga remontu - po nim dobrze poczują t...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

374 000 PLN (7 941 zł/m2)

2
1
47.1 m2
2000
15779792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25789395 15779792 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Ełku, w stylowej kamienicy przy ul. Gdańskiej 33. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku, w którym mieści się tylko sześć mieszkań, co zapewnia kameralną atmosferę i poc...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

212 000 PLN (4 711 zł/m2)

2
-
45 m2
-