sprzedaż • lokal komercyjny • lokal usługowy


warmińsko-mazurskie • Lidzbark • Stare Miasto


850 000 PLN
200 316 €
170 819 £
222 050 $
  • 650
1 308 zł
308 €
263 £
342 $
za m²

12 pomieszczeń i więcej • rynek wtórny • Rok budowy: 1920

Dodaj do schowka    Kontakt

Szukasz miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej: pensjonatu, hotelu, restauracji czy domu seniora? Ta nieruchomość może Cię zainteresować.

Obiekt znajduje się w turystycznej miejscowości Lidzbark Welski przy ulicy Stare Miasto 38. Miasto położone jest w województwie warmińsko-mazurskim, powiecie działdowskim, nad rzeką Wel i Jeziorem Lidzbarskim,które znajduje się w odległości ok 500 m od prezentowanej nieruchomości. Kamienica posadowiona jest na działce o powierzchni 3245 m2, która bezpośrednio graniczy z rzeką Wel, która jest wyjątkowo atrakcyjnym, chociaż na niektórych odcinkach dość trudnym szlakiem kajakowym. O atrakcyjności rzeki decyduje jej naturalny, nie zmieniony od wieków charakter. Długość szlaku kajakowego to 95 km.

Budynek został wzniesiony na początku XX wieku. W 2008 r. poddany został gruntownemu remontowi. Na trzech kondygnacjach do dyspozycji mamy ok 500 m2 powierzchni użytkowej plus ok 80 m2 antresoli na użytkowym poddaszu. Całość jest podpiwniczona co daje kolejne 160 m2 powierzchni.

Parter to pięć oddzielnych pomieszczeń, dwie łazienki i korytarz o łącznej powierzchni 150 m2.
Pierwsze piętro to sześć oddzielnych pomieszczeń, dwie łazienki i korytarz o łącznej powierzchni 150 m2.
Drugie piętro zostało zaadoptowane na cztery pokoje z łazienkami, salon i kuchnie oraz korytarz o łącznej powierzchni 150 m2.
Antresola to powierzchnia ok 80 m2 ze skosami i oknami połaciowymi. Pełni rolę pokoju wypoczynkowego i telewizyjnego.
Piwnica to kolejne 160 m2 powierzchni, która została zaadoptowana na potrzeby restauracji.
Wszystkie kondygnacje skomunikowane są klatką schodową, do budynku prowadzą dwa wejścia: główne od strony ulicy Stare Miasto i drugie od podwórka.
Duży ogród i taras od strony rzeki Wel to niewątpliwe atut prezentowanej nieruchomości.

W kamienicy w 2008 roku została wymieniona konstrukcja dachowa, założona nowa dachówka oraz okna połaciowe. W 2012 zrobiona została elewacja budynku i ogrodzenie. Wewnątrz budynku została wymieniona instalacja gazowa. Do ogrzania budynku służą dwa dwufunkcyjne piece gazowe zamontowane w 2015 roku. Na niektórych zdjęciach prezentowanej nieruchomości znajdują się maszyny szwalnicze ze względu na prowadzoną tam działalność i nie są one przedmiotem oferty.

Położenie miasta, bliskość jezior i dużego kompleksu leśnego oraz zabytkowy układ urbanistyczny, estetyka i kameralność, stwarzają dobre warunki do rekreacji i wypoczynku. Okolice miasta, jak i Gmina Lidzbark charakteryzują się wysokimi walorami przyrodniczymi. Stanowią wymarzone miejsce do wypoczynku i rekreacji dla miłośników wędkarstwa, kajakarstwa, grzybobrania, wycieczek pieszych, rowerowych, a także konnych.

Link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=DxgiQPGldMc&feature=youtu.be

Chodzi Ci po głowie pomysł na biznes? Chciałbyś prowadzić własną działalność? Sprawdź, czy właśnie nie znalazłeś miejsca, w którym będziesz mógł go zrealizować. Zadzwoń po więcej informacji i umów się na prezentację

Michał Wytrążek
Tel.: 608 680 718
freedom nieruchomości Iława
Zapraszam do naszej placówki w Iławie ul. Kościuszki 14/2 lok. 8,
Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."  • powierzchnia: 650 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: 3 piętrowy
  • liczba pokoi: 12 pomieszczeń i więcej
  • rok budowy: 1920
  • ogrzewanie: gazowe

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek