• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 774

15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN (1 048 zł/m2)

-
-
10021 m2
-
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN (85 zł/m2)

-
-
15500 m2
-
15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15864159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264880 15864159 OfertaNa sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 50,50 m², usytuowane na 2. piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w cenionej, zielonej części Elbląga – nad Jarem, przy ul. Kłoczowskiego.LokalizacjaNieruchomość położona jest w spok...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

395 000 PLN (7 822 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2007
15790625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie w Iławie, ul. Odnowiciela 25971247 15790625 Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie - to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż bardzo ładne, zadbane mieszkanie położone na 2. piętrze w spokojnej części Iławy. Lokal został urządzony w przemyśl...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

370 000 PLN (9 024 zł/m2)

2
1
41 m2
2014
15849444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż-Susz 26966858 15849444 Mieszkanie do remontu w centrum Susza - świetna inwestycja!Lokalizacja: Piastowska, Susz - blisko centrum✅ Powierzchnia: 49,05 m²✅ Liczba pokoi: 2✅ Piętro: 22 w blokuNa sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum Susza, idealne dla osób sz...

Susz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

240 000 PLN (4 898 zł/m2)

2
1
49 m2
1972
15823447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż mieszkanie- rok budowy 2022 26616516 15823447 Opis nieruchomości:Przestronne, nowoczesne mieszkanie z 3 pokojami, usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z windą, zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy na ul. Świerkowej w Iławie. Mieszkanie o wysokim standardzie, zaprojektowa...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

559 000 PLN (9 475 zł/m2)

3
1
59 m2
2022