• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 981

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15763550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25429580 15763550 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY APARTAMENT W GIŻYCKU o pow. 136,70 m2 zlokalizowany w centrum w kameralnym budynku. Bardzo dobra lokalizacja. Budynek położony w centrum miasta, blisko Kanału Łuczańskiego. Apartament częciowo umeblowany (stałe zabudowy). Mo...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

890 000 PLN (6 544 zł/m2)

3
-
136 m2
2001
15889205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845982 15889205 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 38,58m2 ul. Jasna Węgorzewo Opis nieruchomości: Powierzchnia użytkowa mieszkania: 38,58 m2; Rodzaj budownictwa: kamienica; Stan techniczny budynku: dobry, budynek ocieplony, dach nowy; Poziom: II piętro z II (...

Węgorzewo (Węgorzewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

140 000 PLN (3 684 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15877628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27574813 15877628 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie bezczynszowe o pow. 74,33m2 wraz z podwójnym garażem Giżycko ul. Bohaterów Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na parterze w budynku 4 lokalowym. Do mieszkania przynależy piwnica o ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

539 000 PLN (7 284 zł/m2)

3
-
74 m2
-
15868662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie Premium w Iławie 27387977 15868662 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Iława 66 m²Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie z 2024 roku, położone przy ul. Tadeusza Kościuszki 5A w Iławie. Nieruchomość idealna dla osób c...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

749 000 PLN (11 348 zł/m2)

3
-
66 m2
2024
15500586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM ZE STAWEM NA WARMII 19939891 15500586 NA SPRZEDAŻ DOM ZE STAWEM - W a r m i aStare Siedlisko  Dawna szkoła • 5000 m² działki • Własny staw • Klimatyczne siedliskoZapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości z duszą, położonej w malowniczej miejscowości Stare Siedlisko. Połowa domu z przy...

Stare Siedlisko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wilczęta)

860 000 PLN (3 909 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
15897002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992431 15897002 Przedstawiam atrakcyjną ofertę mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Powierzchnia tego dwupokojowego lokalu wynosi 52 m, do których dochodzi przynależna piwnica o powierzchni 6,80 m, zapewniająca dodatkowe miejsce...

Pisz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

315 000 PLN (6 058 zł/m2)

2
1
52 m2
1987