• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 571

15699672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie do NEGOCJACJI 24173645 15699672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Ostródzie przy ul. Pieniężnego 28C. Lokal znajduje się na 2. piętrze w spokojnej, zielonej okolicy i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie oferuje ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

550 000 PLN (7 639 zł/m2)

3
1
72 m2
2005
15720266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w cichej wsi 24587668 15720266 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Ostrowin. To propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji, bliskości natury oraz kameralnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość mo...

Ostrowin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

189 000 PLN (3 566 zł/m2)

2
1
53 m2
1970
15757273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 90 m² w Iławie – bez podatku PCC 2%! 25296841 15757273 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 90 m², zlokalizowanego przy ul. Kościuszki 5A w Iławie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części miasta, która zapewnia wygodne warunki do codziennego życia o...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

799 000 PLN (8 878 zł/m2)

3
2
90 m2
2025
15886019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27746320 15886019 OSTATNI APARTAMENT! Bezczynszowe mieszkanie z 4 pokojami  Olsztyn, Gutkowo ul. OleńkiSzukają Państwo spokoju, nowoczesnej architektury i przestrzeni dla swojej rodziny? Zapraszamy  do zapoznania się z ofertą ostatniego dostępnego lokalu w kameralnej...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15694172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24077619 15694172 Przestronne Mieszkanie z Potencjałem w Sercu OlsztynaPrezentujemy na sprzedaż przestronne, 64-metrowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w urokliwej kamienicy przy ulicy Sarnowskiego w samym centrum Olsztyna.Doskonała LokalizacjaLokalizacja nier...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

580 000 PLN (9 508 zł/m2)

4
1
61 m2
1970
15877628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27574813 15877628 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie bezczynszowe o pow. 74,33m2 wraz z podwójnym garażem Giżycko ul. Bohaterów Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na parterze w budynku 4 lokalowym. Do mieszkania przynależy piwnica o ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

539 000 PLN (7 284 zł/m2)

3
-
74 m2
-
15890447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877454 15890447 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Tolkmicko, ul. ŚwiętojańskaPowierzchnia 65,7 m², położone na drugim (ostatnim) piętrze niskiego budynku w samym sercu Tolkmicka. 700 metrów od plaży oraz bliskością portu i Zalewu Wiślanego...

Tolkmicko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

325 000 PLN (4 947 zł/m2)

4
-
65.7 m2
1978
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15876056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527572 15876056 Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. Blisko centrum Olsztyna. Apartamentowiec z windą, dwie piwnice, miejsce...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 495 000 PLN (13 509 zł/m2)

4
3
110.67 m2
2017
15872927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506732 15872927 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,8 m2 z piwnicą i miejscem postojowym.Idealna propozycja dla rodziny bądź inwestora pod wynajem. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Mrągowie przy ul. Wojska Polskiego.W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usłu...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

419 000 PLN (6 466 zł/m2)

3
1
64.8 m2
1960
15872594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27498485 15872594 Atrakcyjny apartament usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Mikołajek, zaledwie 50 m od brzegu jeziora Mikołajskiego. Na powierzchni 55 m2 znajdziemy pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę, wydzieloną sypialnię. Z okien widok na...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

775 000 PLN (14 091 zł/m2)

1
1
55 m2
2000
15869753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408258 15869753 Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy na Olsztyńskim Zatorzu - Jagiellońska 29.Nieruchomość z potencjałem dla ludzi ceniących przestrzeń, bliskość centrum, a także doceniających urok kamienic.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER:https:sb360...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

475 000 PLN (4 630 zł/m2)

3
1
102.6 m2
1900