• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 1 380

15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN (1 048 zł/m2)

-
-
10021 m2
-
15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15840083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26765624 15840083 Działka budowlana 3267 m² Kukowo, OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kukowo, tuż przy granicy z miastem Olecko.Działka o powierzchni 3267 m² (wymiary: 99 m x 32 m) objęta jest ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

219 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
3267 m2
-
15862178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27222545 15862178 Bardzo atrakcyjna działka w sercu Mazur - w miejscowośćci Malinka, 10 minut od Giżycka. Działka o pow. 15,5 ha:- 5 ha stuletniego lasu, - 5 ha łąk,- 4 ha powierzchni zalewowej - własne jezioro, o powierzchni 4 ha, wpisane do ewidencji jako nieużytk...

Wydminy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wydminy)

5 900 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
155400 m2
-
15757408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301226 15757408 Sprzedam działkę o powierzchni 1100m2  w miejscowości  Stręgiel. Działka w trzeciej linii zabudowy przy jeziorze Stręgiel. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 30x34 m - nr działki 6717. Bardzo atrakcyjna okolica sprzyjająca ...

Stręgiel (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

299 000 PLN (296 zł/m2)

-
-
1010 m2
-
15019585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 6992002 15019585 Nieruchomość gruntowa rolna w Elganowie, powiat szczycieński, województwo warmińsko-mazurskie. Na sprzedaż posiadamy działkę rolną o łącznej powierzchni 6900 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Elganowo na Warmii i Mazurach. Na działce popr...

Elganowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

69 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
6900 m2
-
15890218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27876025 15890218 OfertaNa sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną, położone w spokojnym i malowniczym otoczeniu domów jednorodzinnych oraz w bezpośrednim sąsiedztwie renomowanego pola golfowego Sand Valley Golf Resort. To doskonała propozycja zarówno d...

Marianka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

128 000 PLN

-
-
1280 m2
-
15161765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ruciane Nida działka budowlano produkcujna budownictwo wielorodzinne 11324599 15161765 OSIEDLE MIESZKANIWE, SUPERMARKET WSZYSTKIE MEDIAAgencja Kowalewski oferuje ładną zabudowaną działkę gruntu w Rucianym Nida powiat piski. Bardzo bisko centrum miejscowości.Powierzchnia 5675 m2.Plan zagospodarowania przestrzennego: terem działalności g...

Ruciane-Nida, xx

990 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
5667 m2
-