• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 1 381

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
14230737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 34348 14230737 Działki na Mazurach, dobrze skomunikowanej, w przyjaznej i bezpiecznej okolicy kolonii nowych domów jednorodzinnych, z mediami miejskimi do podłączenia, z czystymi i zielonymi terenami w bliskim otoczeniu mazurskich pól, lasów, jezior.Ta oferta może ...

Purda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

199 999 PLN

-
-
3200 m2
-
15882859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27673464 15882859 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 600 m² (wymiary 22 m x 27 m) położona w malowniczej miejscowości Stare Kiejkuty, bardzo blisko Jezioro Wałpusz. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabud...

Stare Kiejkuty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

60 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
600 m2
-
15516809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20299376 15516809 Działka rolna o powierzchni 7,6131 hektara.Działka zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie jeziora Ławki.Miejscowość to Miejska Wieś, około 40 kilometrów od Olsztyna.Idealna inwestycja kapitału!Nie musisz być rolnikiem żeby zakupić działkę rolną!Pomagamy...

Miejska Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jeziorany)

494 850 PLN (7 zł/m2)

-
-
76131 m2
-
15877776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27578760 15877776 Działka z WZ blisko OleckaNa sprzedaż działka o powierzchni 2268 m² położona w miejscowości Kurupin zaledwie 8 km od Olecka. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnej lokalizacji pod budowę domu, z szybkim dojazdem do miasta. PARAMETRYPo...

Krupin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

99 000 PLN (44 zł/m2)

-
-
2268 m2
-
15877838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580592 15877838 Kompleks 25 działek budowalnych w mieście!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 25 działek budowlanych w Olecku przy Osiedlu Siejnik. To unikalna okazja dla inwestorów oraz osób prywatnych, które chcą zabezpieczyć swój kapitał lu...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

75 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15863356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27244807 15863356 Działka 7059 m² Zatyki WZ na 2 domy narożna 14 km od OleckaNa sprzedaż działka o powierzchni 7059 m² położona w miejscowości Zatyki, zaledwie 14 km od Olecka. Nieruchomość usytuowana jest na skrzyżowaniu drogi asfaltowej i utwardzonej drogi szutr...

Zatyki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

249 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
7059 m2
-
15757686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25304915 15757686 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych położonej bezpośrednio przy Puszczy Rominckiej.W skład nieruchomości na sprzedaż wchodzą1. Działka o powierzchni 7292 m2,2. Działka o powierzchni 9694 m2,Istnieje również możliwość ...

Będziszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dubeninki)

99 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
7292 m2
-