• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 1 381

15737971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka na Mazurach z mediami. 24897654 15737971 OPIS NIERUCHOMOŚCILokalizacjaNieruchomość znajduje się w kompleksie kilkudziesięciu działek w Pozezdrzu, w połowie drogi między Giżyckiem a Węgorzewem. Położona jest bezpośrednio przy urokliwej rzece Sapina, która przepływa przez kilka jezior, między...

Pozezdrze (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

129 000 PLN

-
-
1529 m2
-
15846815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26893922 15846815 BURMISTRZ LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO OGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE MIASTA LIDZBARK WARMIŃSKI Działka gruntu poł...

Lidzbark Warmiński (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

141 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1581 m2
-
15860848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185087 15860848 Wyciąg z ogłoszeń Wójta Gminy Dywity o przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dywity: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

85 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
1279 m2
-
15846814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26893921 15846814 PGN.6840.6.2025 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami(Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm.) oraz na podstawie rozporządzenia Rad...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

151 700 PLN (166 zł/m2)

-
-
913 m2
-
15845623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864489 15845623 IGK.6840.19,20.2025 Ruciane -Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie I publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1 i 2, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia21 sierp...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

180 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
2415 m2
-
15860849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185086 15860849 Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Dywity o przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dywity: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej ...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

55 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
1432 m2
-
15320769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15703561 15320769 IGK.6840.32,33.2025 Ruciane -Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie III publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1 i 2, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia21 sie...

Wygryny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

168 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1521 m2
-
15840083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26765624 15840083 Działka budowlana 3267 m² Kukowo, OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kukowo, tuż przy granicy z miastem Olecko.Działka o powierzchni 3267 m² (wymiary: 99 m x 32 m) objęta jest ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

219 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
3267 m2
-
15757686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25304915 15757686 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych położonej bezpośrednio przy Puszczy Rominckiej.W skład nieruchomości na sprzedaż wchodzą1. Działka o powierzchni 7292 m2,2. Działka o powierzchni 9694 m2,Istnieje również możliwość ...

Będziszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dubeninki)

99 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
7292 m2
-
15600668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22200388 15600668 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (395 zł/m2)

-
-
14016 m2
-
15201796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12452613 15201796 Działka rolna na sprzedażDo sprzedaży jest działka rolna o powierzchni ok. 4,66 ha położona w miejscowości Lejdy, gmina Bartoszyce, powiat bartoszycki, województwo warmińsko-mazurskie.Działka jest użytkowana rolniczo, dominująca klasą gruntu są użytk...

Lejdy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

280 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
46567 m2
-
15413569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17995888 15413569 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZEOferujemy na sprzedaż działkę położoną przy zjeździe z drogi krajowej nr S7 do Elbląga -działka jest widoczna z drogi S7.Działka płaska, nieuzbrojona, niezabudowana, nieogrodzona. Użytki gruntowe: RIVb. Droga ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

27 075 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
95000 m2
-