• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 572

15886204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750313 15886204 OFERTA SPRZEDAŻY SIEDLISKA CIM0CHY, GM. WIELICZKINa sprzedaż siedlisko o powierzchni 2400 m², zabudowane domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 82 m², położone w spokojnej części miejscowości Cimochy (ul. Cmentarna 2). Nieruchomość wyróżnia si...

Cimochy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

490 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
81 m2
1930
15894146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27931701 15894146 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż funkcjonalny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni ok. 300 m², położony w centrum Pisza, przy ul. Piłsudskiego 7. Nieruchomość od lat wykorzystywana jako pensjonat, w dobrym stanie technicznym, z ...

Pisz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

1 049 000 PLN (3 497 zł/m2)

10
-
300 m2
-
15891396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom na wsi- Goryń 27896614 15891396 Oferta sprzedaży domu w Goryniu k. Kisielic - Idealna nieruchomość z ogromnym potencjałem!Powierzchnia domu: 109,34 m²Działka: 12 arówBudynek: 2-piętrowy, magazynowy z dwoma garażami - przestronny i funkcjonalnyStan budynku: Po remoncie parter w 2017...

Goryń (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kisielice)

499 000 PLN (3 119 zł/m2)

6
2
160 m2
1920
15893817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w Łęgajnach / 3029 m² działki 27921169 15893817 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w atrakcyjnej miejscowości Łęgajny przy ul. Topolowej, z doskonałym dojazdem do Olsztyna. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort życia w dobrze skomunikowanej lokalizac...

Łęgajny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

1 150 000 PLN (3 833 zł/m2)

5
2
300 m2
2009
15848117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26933013 15848117 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie łącząca funkcję komfortowego domu z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej lokalizacji ,tuż przy jeziorze ,zapewniająca ciszę ,komfort i doskonałe warunki odpoczynku...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

830 000 PLN (1 581 zł/m2)

12
8
525 m2
2015
15733534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24804216 15733534 Z ogromną przyjemnością prezentujemy przepiękny dom położony w sercu Mazur tuż nad jeziorem Duś, na przestronnej działce o powierzchni 2906 m², otoczonej terenem parku krajobrazowego w obszarze Natura 2000. Wskazany obszar daje gwarancję...

Wojnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

2 499 900 PLN (6 410 zł/m2)

7
4
390 m2
2025
15894131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27926555 15894131 Bezpośrednio: 661998379955tys. zł. Rok budowy 2000.Olecko ul Moniuszki 15 Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej ok. 181m2 (pow. zabudowy 120 m2) Z KOMPLETNYM WYPOSAŻENIEM, na działce nr 1372 o powierzchni 431 m2POD CAŁYM DOMEM WYKO...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

955 000 PLN (5 276 zł/m2)

4
-
181 m2
2000
15666162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584772 15666162 Prezentowana nieruchomość obejmuje grunt o powierzchni .5 ha 1400 m2 , trzy budynki mieszkalne, budynek warsztatowo gospodarczy, jezioro - staw, o powierzchni ok. 7000 m2 z pomostem.Domy  mieszkalne:1. Budynek, dwukondygnacyjny, z altaną.2. Budynek m...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

2 200 000 PLN (3 618 zł/m2)

11
-
608 m2
1986
15866102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM W SOSNACH 27311608 15866102 DOM W SOSNACH - wyjątkowe siedlisko w sercu Mazur, w otulinie Puszczy PiskiejJeśli marzysz o miejscu, gdzie poranki pachną lasem, a ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków i szum sosen — ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż wyjątkowy dom p...

Świętajno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

869 000 PLN (4 994 zł/m2)

5
1
174 m2
2024
15863661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad jeziorem 27254046 15863661 Prezentujemy nowo wybudowany dom w malowniczo położnej miejscowości Jabłonka nad jeziorem Omulew. Działka ma powierzchnię 3532 m2. Dom idealny dla rodziny bądź pod wynajem. Na parterze jest przestronny salon z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka. Na pi...

Jabłonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

740 000 PLN (3 874 zł/m2)

7
2
191 m2
2022
15761024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom nad jeziorem Mielno 25370528 15761024 Zastanawiasz się, gdzie spędzać leniwe letnie dni? Przedstawiamy Ci wyjątkową ofertę - nowoczesny dom z widokiem na jezioro Mielno! ✨ Wyjątkowa lokalizacja i przestrzeń. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, podziwiając piękno natury.  Będziesz mó...

Jadamowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

9 200 000 PLN (22 829 zł/m2)

7
2
403 m2
2020
15821626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26576770 15821626 Na sprzedaż dom z prywatnym lasem Kopanki, gm. Purda, powiat olsztyński Szukasz domu uroczo zsynchronizowanego z naturalnym otoczeniem, z pełną prywatnością i własnym lasem? To właśnie znalazłeś, ten idealnie pasuje do Twoich marzeń. Na sprzedaż ...

Kopanki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

2 440 000 PLN (11 091 zł/m2)

7
3
220 m2
2006