• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 571

15894131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27926555 15894131 Bezpośrednio: 661998379955tys. zł. Rok budowy 2000.Olecko ul Moniuszki 15 Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej ok. 181m2 (pow. zabudowy 120 m2) Z KOMPLETNYM WYPOSAŻENIEM, na działce nr 1372 o powierzchni 431 m2POD CAŁYM DOMEM WYKO...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

955 000 PLN (5 276 zł/m2)

4
-
181 m2
2000
15866102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM W SOSNACH 27311608 15866102 DOM W SOSNACH - wyjątkowe siedlisko w sercu Mazur, w otulinie Puszczy PiskiejJeśli marzysz o miejscu, gdzie poranki pachną lasem, a ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków i szum sosen — ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż wyjątkowy dom p...

Świętajno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

869 000 PLN (4 994 zł/m2)

5
1
174 m2
2024
15863661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad jeziorem 27254046 15863661 Prezentujemy nowo wybudowany dom w malowniczo położnej miejscowości Jabłonka nad jeziorem Omulew. Działka ma powierzchnię 3532 m2. Dom idealny dla rodziny bądź pod wynajem. Na parterze jest przestronny salon z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka. Na pi...

Jabłonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

740 000 PLN (3 874 zł/m2)

7
2
191 m2
2022
15761024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom nad jeziorem Mielno 25370528 15761024 Zastanawiasz się, gdzie spędzać leniwe letnie dni? Przedstawiamy Ci wyjątkową ofertę - nowoczesny dom z widokiem na jezioro Mielno! ✨ Wyjątkowa lokalizacja i przestrzeń. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, podziwiając piękno natury.  Będziesz mó...

Jadamowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

9 200 000 PLN (22 829 zł/m2)

7
2
403 m2
2020
15821626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26576770 15821626 Na sprzedaż dom z prywatnym lasem Kopanki, gm. Purda, powiat olsztyński Szukasz domu uroczo zsynchronizowanego z naturalnym otoczeniem, z pełną prywatnością i własnym lasem? To właśnie znalazłeś, ten idealnie pasuje do Twoich marzeń. Na sprzedaż ...

Kopanki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

2 440 000 PLN (11 091 zł/m2)

7
3
220 m2
2006
15859222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny w najlepszej części Gutkowa 27165205 15859222 Z przyjemnoscią prezentujemy dom jednorodzinny o powierzchni 183 m2 wraz z garażem , znajdujący się w wyjątkowej lokalizacji.Gutkowo słynie z dużej ilości zieleni i spokojnego charakteru, jednak ta część wyróżnia się szczególnie korzystnym położeniem...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 500 000 PLN (8 197 zł/m2)

5
2
183 m2
2009
15872870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502939 15872870 Na sprzedaż połowa domu w   zabudowie bliźniaczej w Iłowo-Osada, Narzym, . Cena nieruchomości wynosi 215 000 PLN, co daje 2 415 PLN za metr kwadratowy. Składający się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni,WC, łazienki ,części podpiwniczonej oraz wiatroł...

Narzym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iłowo-Osada)

215 000 PLN (2 416 zł/m2)

2
1
89 m2
1969
15814952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26605233 15814952 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego wybudowanego w 2024r. położonego w spokojnej i cenionej dzielnicy Ełku - Zatorze.Dom o powierzchni całkowitej 208,41 m² (powierzchnia użytkowa 174,78m²) usytu...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 530 000 PLN (7 356 zł/m2)

5
2
208 m2
2024
15741347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24969723 15741347 Dom jednorodzinny stan deweloperski, 109 m² Krokocie k. EłkDziałka 1554 m² Garaż Pompa ciepła Przydomowa oczyszczalnia Wybór okien i drzwi Możliwość zmianNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, budowany według cenionego projektu ...

Krokocie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

649 000 PLN (5 110 zł/m2)

4
2
127 m2
2026
15827802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633324 15827802 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - 500 m od plaży miejskiejNa sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116 m², położony na działce o powierzchni 393 m². Budynek jednopiętrowy, z funkcjonalnym i wygodnym układe...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

699 000 PLN (6 026 zł/m2)

5
1
116 m2
1980
15700531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24193239 15700531 Nie przegap okazji umów się na oglądanie, aby na własne oczy zobaczyć wyjątkowość tej nieruchomości w miejscowości Pieczarki.7km od Giżycka.Ta nieruchomość to nie tylko gwarancja komfortu i ciszy, ale również idealna przestrzeń do życia. Swoim nowym ...

Pieczarki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

2 999 000 PLN (9 737 zł/m2)

7
2
308 m2
2005
15706690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom otulony lasem i jeziorami. Mokiny 24307544 15706690 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim zamkniętym, położonego w miejscowości Mokiny, w gminie Barczewo. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasów oraz terenów rekre...

Mokiny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

849 000 PLN (7 789 zł/m2)

3
1
109 m2
2021