• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 572

15230928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom podcieniowy na dużej działce 13361236 15230928 OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE- zabytkowy dom do własnej aranżacji- duża powierzchnia działki- duży budynek gospodarczy na działce- cicha i spokojna okolica- doskonała propozycja pod pensjonat, hotel, zajazd, agroturystykę- możliwość zakupienia doda...

Stalewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

499 000 PLN (513 zł/m2)

12
-
972 m2
1751
15761024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom nad jeziorem Mielno 25370528 15761024 Zastanawiasz się, gdzie spędzać leniwe letnie dni? Przedstawiamy Ci wyjątkową ofertę - nowoczesny dom z widokiem na jezioro Mielno! ✨ Wyjątkowa lokalizacja i przestrzeń. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, podziwiając piękno natury.  Będziesz mó...

Jadamowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

9 200 000 PLN (22 829 zł/m2)

7
2
403 m2
2020
15654677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem w pięknej okolicy 23373162 15654677 Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Rywałdzik.Rywałdzik - wieś w Polsce, położona w województwie warmińsko - mazurskim, w powiecie nowomiejskim, w gminie BiskupiecOferowana nieruchomość to ...

Rywałdzik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

3
1
100 m2
1970
15871478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27470313 15871478 Jeśli lubisz doskonały wiejski mikroklimat i czyste powietrze z dala od hałasu, smogu i spalin to przedstawiamy państwu dom wolnostojący położony w bardzo dobrej lokalizacji w Krasnołące .Nieruchomość o regularnych kształtach i płaskim terenie, uzbr...

Krasnołąka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

590 000 PLN (3 450 zł/m2)

6
-
171 m2
1962
15396951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17617364 15396951 Pensjonat na Warmii, 5 kilometrów od Dobrego Miasta. 34500m - teren obejmuje 4 budynki - dom gospodarzy, salę biesiadną, chatę wiedźmy ( domek gościnny ) oraz kolejny domek gościnny, drewniany.Są 2 studnie - jedna pod domem, druga w ogrodzie. Jest w...

Praslity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

1 499 000 PLN (3 331 zł/m2)

8
4
450 m2
1921
15862812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27230261 15862812 GrupaCDF oferuje na sprzedaż nieruchomość mieszkalną położoną na pograniczu Warmii i Mazur w malowniczej miejscowości Krzywonoga, nieopodal Olsztyna, otoczoną lasami.Adres : Krzywonoga 9a, 12-130 PasymPrzedmiotem sprzedaży są dwie d...

Krzywonoga (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

1 540 000 PLN (4 079 zł/m2)

12
8
377.58 m2
2008
15706690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom otulony lasem i jeziorami. Mokiny 24307544 15706690 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim zamkniętym, położonego w miejscowości Mokiny, w gminie Barczewo. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasów oraz terenów rekre...

Mokiny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

849 000 PLN (7 789 zł/m2)

3
1
109 m2
2021
15793119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dodatkowym budynkiem – Os. Plebiscytowe 26030592 15793119 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 175 m², położonego na spokojnym i zielonym Osiedlu Plebiscytowym w Ostródzie. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 1017 m², która zapewnia poczucie...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

579 000 PLN (3 784 zł/m2)

5
2
153 m2
1980
15715246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Mazurach nad jeziorem, Winiec 24491090 15715246 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego położonego w miejscowości Winiec, w gminie Miłomłyn, w powiecie ostródzkim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu jezior oraz rozległych t...

Winiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

998 000 PLN (8 678 zł/m2)

5
2
115 m2
2021
15683663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23896773 15683663 Na sprzedaż nieruchomość położona przy ulicy Rzemieślniczej 11 w Ełku na terenie zabudowy usługowej (usługi nieuciążliwe) ilub mieszkaniowej jednorodzinnej - zgodnie z planem miejscowym „Ełk - Lazurowa” Uchwała Nr XXXVII.375.20...

Ełk (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

849 000 PLN (2 211 zł/m2)

11
-
384 m2
-
15848121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Całoroczny dom nad warmińskim jeziorem 26933456 15848121 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEWolnostojący dom w fantastycznym miejscu, nad jeziorem w miejscowości WynkiATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dom całoroczny, - duża działka- gotowy do zamieszkania,- garaż, - dom nad jeziorem,- w środku warmińskich lasów,- świetna l...

Wynki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

1 350 000 PLN (7 941 zł/m2)

4
-
170 m2
-
15864177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27265007 15864177 OfertaDom w stanie surowym otwartym, zadaszony bez stolarki okiennej oraz drzwiowej.LokalizacjaStegny – malownicza miejscowość położona zaledwie 3 km od Pasłęka, oferuje idealne połączenie ciszy i spokoju z dogodnym dostępem do miejskiej infrastruktu...

Stegny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

339 000 PLN (1 885 zł/m2)

5
1
179.88 m2
2024