• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 572

15780102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25797036 15780102 Luksus w rytmie natury - Twoje prywatne siedlisko na Wzgórzach Dylewskich. Tu czas płynie wolniej. Poranna kawa smakuje inaczej, a ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków. Z tarasu roztacza się widok na falujące wzg&oa...

Glaznoty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

2 700 000 PLN (159 zł/m2)

4
4
17021 m2
2007
15888034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800758 15888034 Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowo wybudowany dom jednorodzinny do wykończenia  o powierzchni około 148 m2, zlokalizowany w malowniczym Burkacie, blisko Działdowa.Cena nieruchomości wynosi 550 000 PLN, co przekłada się na 3 706 PLN za metr kwadr...

Burkat (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

550 000 PLN (3 716 zł/m2)

4
1
148 m2
2026
15827802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633324 15827802 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - 500 m od plaży miejskiejNa sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116 m², położony na działce o powierzchni 393 m². Budynek jednopiętrowy, z funkcjonalnym i wygodnym układe...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

699 000 PLN (6 026 zł/m2)

5
1
116 m2
1980
15891396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom na wsi- Goryń 27896614 15891396 Oferta sprzedaży domu w Goryniu k. Kisielic - Idealna nieruchomość z ogromnym potencjałem!Powierzchnia domu: 109,34 m²Działka: 12 arówBudynek: 2-piętrowy, magazynowy z dwoma garażami - przestronny i funkcjonalnyStan budynku: Po remoncie piętra w 2017...

Goryń (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kisielice)

499 000 PLN (3 119 zł/m2)

6
2
160 m2
1920
15731453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24794941 15731453 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedamy wolnostojący dom jednorodzinny na dużej działce 1,5ha wraz z dwoma całorocznymi domkami (każdy 35m² powierzchni zabudowy).Możliwość podziału działki i zakupu np 1ha dzialki + staw + 2 domki = 1 3...

Pozezdrze (Harsz) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

2 350 000 PLN (11 750 zł/m2)

8
-
200 m2
2023
15885050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716118 15885050 Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy (tzw. bliźniak ) w jakości PREMIUM oraz w technologii TERMO a przy tym w atrakcyjnej cenie w Działdowie przy ul. 11Listopada .idealnie skomunikowany oddalony zaledwie 1,8 km od Rynku Starego Miasta  oraz Zam...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

649 000 PLN (6 123 zł/m2)

4
2
106 m2
2026
15884228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27696300 15884228 Na sprzedaż Mazurska posesja na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich Wrony nad jeziorem Tajty Gmina Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zlokalizowana w kameralnej wsi nad jeziorem Tajty na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w sąsiedzt...

Giżycko (Wrony) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

2 100 000 PLN (6 176 zł/m2)

10
-
340 m2
-
15230928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom podcieniowy na dużej działce 13361236 15230928 OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE- zabytkowy dom do własnej aranżacji- duża powierzchnia działki- duży budynek gospodarczy na działce- cicha i spokojna okolica- doskonała propozycja pod pensjonat, hotel, zajazd, agroturystykę- możliwość zakupienia doda...

Stalewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

499 000 PLN (513 zł/m2)

12
-
972 m2
1751
15761024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom nad jeziorem Mielno 25370528 15761024 Zastanawiasz się, gdzie spędzać leniwe letnie dni? Przedstawiamy Ci wyjątkową ofertę - nowoczesny dom z widokiem na jezioro Mielno! ✨ Wyjątkowa lokalizacja i przestrzeń. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, podziwiając piękno natury.  Będziesz mó...

Jadamowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

9 200 000 PLN (22 829 zł/m2)

7
2
403 m2
2020
15654677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem w pięknej okolicy 23373162 15654677 Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Rywałdzik.Rywałdzik - wieś w Polsce, położona w województwie warmińsko - mazurskim, w powiecie nowomiejskim, w gminie BiskupiecOferowana nieruchomość to ...

Rywałdzik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

3
1
100 m2
1970
15871478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27470313 15871478 Jeśli lubisz doskonały wiejski mikroklimat i czyste powietrze z dala od hałasu, smogu i spalin to przedstawiamy państwu dom wolnostojący położony w bardzo dobrej lokalizacji w Krasnołące .Nieruchomość o regularnych kształtach i płaskim terenie, uzbr...

Krasnołąka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

590 000 PLN (3 450 zł/m2)

6
-
171 m2
1962
15862812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27230261 15862812 GrupaCDF oferuje na sprzedaż nieruchomość mieszkalną położoną na pograniczu Warmii i Mazur w malowniczej miejscowości Krzywonoga, nieopodal Olsztyna, otoczoną lasami.Adres : Krzywonoga 9a, 12-130 PasymPrzedmiotem sprzedaży są dwie d...

Krzywonoga (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

1 540 000 PLN (4 079 zł/m2)

12
8
377.58 m2
2008