• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 1 384

15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN (1 048 zł/m2)

-
-
10021 m2
-
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN (85 zł/m2)

-
-
15500 m2
-
15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15345440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16390012 15345440 Nieruchomość w Węgorzewie obejmuje kompleks 11 działek o zróżnicowanych powierzchniach, od 354 m2 do 699 m2, usytuowanych w pobliżu ulic Wczasowej, Letniej oraz Łuczańskiej. Działki te nadają się pod zabudowę szeregową zgodnie z planem miejscowym. ...

Węgorzewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

899 000 PLN

-
-
6384 m2
-
15890218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27876025 15890218 OfertaNa sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną, położone w spokojnym i malowniczym otoczeniu domów jednorodzinnych oraz w bezpośrednim sąsiedztwie renomowanego pola golfowego Sand Valley Golf Resort. To doskonała propozycja zarówno d...

Marianka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

128 000 PLN

-
-
1280 m2
-
15577885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21710244 15577885 Niewiele jest już takich działek na Mazurach!Działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 9407 m2 z dostępem do linii brzegowej Jeziora Borowego w Gutach Rożyńskich. Działka składa się z 2 części rozdzielonych drogą asfaltową o bardzo małym ruchu samoc...

Guty Rożyńskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Prostki)

4 500 000 PLN (478 zł/m2)

-
-
9407 m2
-
15830095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26663389 15830095 Działka w miejscowości Zielonka, koło Szczytna, powiat szczycieński, 180 km od Warszawy, z całorocznym domkiem holenderskim o powierzchni 45m2 i dużym zadaszonym tarasem 50m2.Domek holenderski całoroczny, z ogrzewaniem gazowym. Składa się z saloniku,...

Zielonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

310 000 PLN

-
-
800 m2
-
15568031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 21505917 15568031 Działka siedliskowa w miejscowości Sławka Mała, około 7 kilometrów od Nidzicy.Istnieje możliwość dokupienia także kilku sąsiadujących działek ( z prawej strony )Przy działce jest prąd.Miejscowość spokojna, cicha, blisko lasy i liczne jeziora. Tereny ...

Sławka Mała (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kozłowo)

190 000 PLN

-
-
6671 m2
-