• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 1 381

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN

-
-
15500 m2
-
15686288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23939841 15686288 Działka budowlana o powierzchni 3981 m2 położona w Najdymowie. Okolice jeziora Dadaj.Warunki zabudowy obejmują dom całoroczny.Najdymowo to malownicza miejscowość położona w sercu Warmii i Mazur, słynąca z pięknych krajobrazów i czystych jezior. Blis...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

120 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3985 m2
-
15667701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23608821 15667701 Oferujemy na sprzedaż działkę o imponującej powierzchni 9041 mkw, położoną w urokliwej miejscowości Biskupiec Kolonia. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury, z jednoczesnym łatwym dostępem do udogodnień miejskich.W sąs...

Biskupiec-Kolonia Druga (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

272 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
9041 m2
-
15666110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 23584674 15666110 Działka letniskowa na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich 50 m od jeziora Tałtowisko!Na sprzedaż wyjątkowa działka letniskowa o powierzchni 1 968 m², położona w sercu Mazur na prestiżowym Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, zaledwie 50 metrów od jezio...

Rybical (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ryn)

399 000 PLN (203 zł/m2)

-
-
1968 m2
-
15686287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23939840 15686287 Działka budowlana o powierzchni 4828 m2 położona w Najdymowie. Okolice jeziora Dadaj.Warunki zabudowy obejmują dom całoroczny.Najdymowo to malownicza miejscowość położona w sercu Warmii i Mazur, słynąca z pięknych krajobrazów i czystych jezior. Blis...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

150 000 PLN (31 zł/m2)

-
-
4828 m2
-
15667700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23608820 15667700 Działka rolno- budowlana o powierzchni  3187 m2 położona w Najdymowie. Okolice jeziora Dadaj.Najdymowo to malownicza miejscowość położona w sercu Warmii i Mazur, słynąca z pięknych krajobrazów i czystych jezior. Bliskość natury oraz liczne szlaki tur...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

95 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3187 m2
-