• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 1 381

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15600668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22200388 15600668 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (395 zł/m2)

-
-
14016 m2
-
15201796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12452613 15201796 Działka rolna na sprzedażDo sprzedaży jest działka rolna o powierzchni ok. 4,66 ha położona w miejscowości Lejdy, gmina Bartoszyce, powiat bartoszycki, województwo warmińsko-mazurskie.Działka jest użytkowana rolniczo, dominująca klasą gruntu są użytk...

Lejdy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

280 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
46567 m2
-
15413569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17995888 15413569 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZEOferujemy na sprzedaż działkę położoną przy zjeździe z drogi krajowej nr S7 do Elbląga -działka jest widoczna z drogi S7.Działka płaska, nieuzbrojona, niezabudowana, nieogrodzona. Użytki gruntowe: RIVb. Droga ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

27 075 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
95000 m2
-
15626473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka C7 z WZ - Rukławki , jezioro Dadaj 22743941 15626473 Ekskluzywne działki z warunkami zabudowy w Rukławkach nad jeziorem DadajMamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - kompleks działek położonych w malowniczej miejscowości Rukławki, w gminie Biskupiec, w bezpośrednim sąsiedztw...

Rukławki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

79 000 PLN

-
-
790 m2
-
15625872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój dom nieopodal jeziora na Mazurach #A 22726909 15625872 Ekskluzywne działki z warunkami zabudowy w Rukławkach nad jeziorem DadajMamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - kompleks działek położonych w malowniczej miejscowości Rukławki, w gminie Biskupiec, w bezpośrednim sąsiedztw...

Rukławki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

1 466 000 PLN

-
-
14660 m2
-
15894102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27923537 15894102 Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 10400m2 położoną w miejscowości Stębark Gmina Grunwald. Działka położona wśród inny działek rolny, cały czas uprawiana. Do sprzedaży przewidziano także inne działki rolne w wysokiej kulturze...

Stębark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

62 000 PLN

-
-
10400 m2
-
13896025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2202852 13896025 HIT! Olsztynek Centrum działka rekreacyjno budowlana w rewelacyjnej cenie Działka inwestycyjna o nr 22 z możliwością zabudowy jednorodzinnej bezpośrednio przy ul Olsztyńskiej na przeciwko Urzędu Miasta Olsztynek w pobliżu zamku Krzyżackiego. Świetn...