• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 575

15848117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26933013 15848117 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie łącząca funkcję komfortowego domu z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej lokalizacji ,tuż przy jeziorze ,zapewniająca ciszę ,komfort i doskonałe warunki odpoczynku...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

830 000 PLN (1 581 zł/m2)

12
8
525 m2
2015
15733534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24804216 15733534 Z ogromną przyjemnością prezentujemy przepiękny dom położony w sercu Mazur tuż nad jeziorem Duś, na przestronnej działce o powierzchni 2906 m², otoczonej terenem parku krajobrazowego w obszarze Natura 2000. Wskazany obszar daje gwarancję...

Wojnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

2 499 900 PLN (6 410 zł/m2)

7
4
390 m2
2025
15894622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946546 15894622 Inwestycja Wysoka Wieś położona na terenie Wzgórz Dylewskich w województwie warmińsko-mazurskim, w otoczeniu natury zapewniającym pełną prywatność i spokój.Działka o powierzchni ok. 1 ha gwarantuje dużą przestrzeń, intymność oraz naturalne, zielone o...

Wysoka Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

2 700 000 PLN (12 497 zł/m2)

5
-
216.06 m2
-
15823546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26597820 15823546 Działka budowlana 1500 m2 z domem jednorodzinnym w stanie surowym otwartym według własnego projektu TOPAZ położona w Jonkowie ul. Leśna.Nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wpływ na układ wnętrz oraz standard wykończenia dom...

Jonkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jonkowo)

400 000 PLN (2 689 zł/m2)

4
1
148.74 m2
2025
15895219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27960778 15895219 Na sprzedaż wyjątkowy dom - pół bliźniaka w stylu dworkowym, w miejscowości Sypitki (gmina Kalinowo koło Ełku), 80 m od malowniczej rzeki Lega wpływającej do jeziora Selmęt Wlk. Dom w dużej części po remoncie, przestronne 5 pokoi, wysokie pomieszczen...

Sypitki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

670 000 PLN (3 722 zł/m2)

4
2
180 m2
1964
15895300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27961784 15895300 Dom wolnostojący w stanie surowym z częścią warsztatowągarażową i pomieszczeniami gospodarczymi w miejscowości Milewo (gmina Kalinowo, powiat ełcki) na działce o pow. 0,9189 ha. Nieruchomość zarówno dla rodziny na własne cele jak i idealna na działal...

Milewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

380 000 PLN (1 854 zł/m2)

4
-
205 m2
1977
15840267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26772283 15840267 Sprzedane! Nowy, niezamieszkały, dostępny od zaraz! Klebark Mały, bez podatku PCC 2% Oferuję do sprzedaży czteropokojowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie widocznym jak na zdjęciach, czyli "pod klucz". Oferowana nieruchomość...

Klebark Mały (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

895 000 PLN (9 835 zł/m2)

4
-
91 m2
2025
15662304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23495625 15662304 Dom nad jeziorem w Brzeźnie Łyńskim z własną linią brzegową jeziora Kiernoz Mały.Lokalizacja: Brzeźno Łyńskie, gmina Nidzica , powiat nidzicki, województwo warmińsko-mazurskie.Dane powierzchniowe:- działka o powierzchni 5959m2.- dom wolnostojący o po...

Brzeźno Łyńskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

1 500 000 PLN (18 750 zł/m2)

4
2
80 m2
2012
15666101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584668 15666101 Dom wolnostojący w malowniczym miejscu - Szczecinki, powiat oleckiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w urokliwej, spokojnej miejscowości Szczecinki, w powiecie oleckim – idealne miejsce dla osób ...

Szczecinki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

190 000 PLN (1 267 zł/m2)

2
-
150 m2
2010
15773383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25634433 15773383 Nowoczesny bliźniak blisko Olecka 124 m² + garaż + działka 760 m²Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Sedrankach k. Olecka, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu zieleni. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do ce...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

539 000 PLN (3 134 zł/m2)

5
1
172 m2
2026
15705602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24283265 15705602 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Sedranki, Olecko129 m² + garaż + działka 760 m² stan zewnętrznie wykończonyInwestycja realizowana jest na nowopowstającym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych położonych w otoczeniu zieleni. Lokalizacja ...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

739 000 PLN (5 729 zł/m2)

5
2
129 m2
2025
15886833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768795 15886833 Na sprzedaż klimatyczny dom z widokiem na jezioro - Gąski, gm. OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki z domem całorocznym w malowniczej miejscowości Gąski, w gminie Olecko.Działka i zabudowania- Powierzchni...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

439 000 PLN (3 658 zł/m2)

5
2
120 m2
2005