• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 583

15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15715246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Mazurach nad jeziorem, Winiec 24491090 15715246 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego położonego w miejscowości Winiec, w gminie Miłomłyn, w powiecie ostródzkim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu jezior oraz rozległych t...

Winiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

998 000 PLN (8 678 zł/m2)

5
2
115 m2
2021
15827848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie+lokal usł. 359 m Iława ul. Dąbrowskiego 26610821 15827848 Wyjątkowy lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 359 m² nad jeziorem Jeziorak w centrum Iławy. Świetna lokalizacja! To unikalna oferta dla osób poszukujących nieruchomości łączącej komfort domowego zacisza z częścią usługową, a także doskona...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 349 000 PLN (3 758 zł/m2)

5
3
359 m2
2002
15889566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27853040 15889566 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowo powstające osiedle domów jednorodzinnych budowane jest na osiedlu Mazurskim w Dywitach. Będzie docelowo składać się z 16 budynków wg. indywidualnego projektu architektonicznego. Projekt powstał przy w...

Dywity (Dywity) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

1 120 000 PLN (8 485 zł/m2)

5
-
132 m2
2025
15824723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26626910 15824723 NA SPRZEDAŻ Dom i budynki letniskowe, gospodarcze, szklarnie na działce o pow. 1814m2 w spokojnym i cichym miejscu w pobliżu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich OPIS BUDYNKU: Budynek murowany w technologii tradycyjnej (bloczki gazobetonu i cegła)...

Wilkasy (Wilkasy) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

870 000 PLN (6 350 zł/m2)

6
-
137 m2
1980
15761024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom nad jeziorem Mielno 25370528 15761024 Zastanawiasz się, gdzie spędzać leniwe letnie dni? Przedstawiamy Ci wyjątkową ofertę - nowoczesny dom z widokiem na jezioro Mielno! ✨ Wyjątkowa lokalizacja i przestrzeń. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, podziwiając piękno natury.  Będziesz mó...

Jadamowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

9 200 000 PLN (22 829 zł/m2)

7
2
403 m2
2020
15889137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845326 15889137 Siedlisko z zabudowaniami gospodarczymi Pluszkiejmy Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż siedlisko z budynkiem mieszkalnym oraz zabudową gospodarczą położone w miejscowości Pluszkiejmy.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, ma...

Pluszkiejmy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dubeninki)

1 200 000 PLN (9 756 zł/m2)

3
-
123 m2
1972
15870770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438655 15870770 Umeblowany i wyposażony dom z własną linią brzegową jeziora Bielskie na działce o pow. 2359m2, gmina Wydminy OPIS DZIAŁKI: Powierzchnia działki: 2359m2; Przybliżone wymiary działki: 34,5m x 30m x 66,5m x 12m x 86m2; Działka dzięki umiejscowie...

Okrągłe (Okrągłe) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wydminy)

1 350 000 PLN (16 875 zł/m2)

4
-
80 m2
2016
15889096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
VII-758 Dom w Ostródzie przy ulicy Mrongowiusza, 5 pokoi, dwie łazienki 27843392 15889096 VI-758  Dom w Ostródzie przy ulicy Mrongowiusza o powierzchni całkowitej 108,31m2 w tym powierzchnia użytkowa 98,36m2, posadowiony na działce o powierzchni 294m2, w zabudowie bliźniaczej, 2 kondygnacyjny, murowany, ocieplony styropi...

Ostróda, ul. Celestyna Mrongowiusza

500 000 PLN (5 083 zł/m2)

5
2
98.36 m2
-
15823408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26602880 15823408 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Warkałki, gmina Miłakowo, powiat ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie.To miejsce dla osób, które szukają przestrzeni, ciszy i realnej niezależności – ale bez rezygnacji z komfortu, technologii...

Warkałki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłakowo)

1 390 000 PLN (8 709 zł/m2)

6
3
159.6 m2
-
15888391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811355 15888391 Dom na Pojezierzu na Mazurach Zach. Lokalizacja: wieś Podlasek 42 - gm. Biskupiec - pow. nowomiejski. - Dom po byłej szkole. Parterowy z poddaszem użytkowym i strychem i z małą piwnicą. - Wybudowany w 1935r. z czerwonej cegły i otynkowany. Stan te...

Podlasek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

299 000 PLN (1 196 zł/m2)

4
1
250 m2
1935
15888418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813387 15888418 NA SPRZEDAŻ Dom na działce 3295m2 nad jeziorem Roś (Szlak WJM) Imionek gmina Pisz Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zlokalizowana na kameralnym osiedlu przy Porcie Wrota Mazur nad Kanałem Jeglińskim oraz nad Jeziorem Roś należącym do ...

Pisz (Imionek) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
-
100 m2
-