• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 570

15823475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633203 15823475 MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM 40,6 m² DO WŁASNEJ ARANŻACJISą nieruchomości, które dają gotowe rozwiązania i takie, które dają wolność wyboru. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie pod siebie, w świetnej lok...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

169 000 PLN (4 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1980
15894096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923294 15894096 Na sprzedaż mieszkanie w Olsztynie, przy ul. Gębika na Osiedlu Pieczewo.Położone jest na IIp. czteropiętrowego bloku. W miejscu, gdzie znajduje się blok jest pełna infrastruktura, m.in. przedszkole, szkoła, sklepy, plac zabaw, bazarek, przychodnie le...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

375 000 PLN (7 829 zł/m2)

2
1
47.9 m2
1989
15797885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Limitowana Mikołajkowa Oferta! 26157700 15797885 Na sprzedaż: Apartament Nr C.0.07 - Grand Lake Residence, MikołajkiSpecjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera!Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy apartament na parterze w prestiżowej inwestycji Grand Lake ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

665 000 PLN (20 781 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15797883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Limitowana Mikołajkowa Oferta! 26157698 15797883 Na sprzedaż: Apartament Nr A.0.05 - Grand Lake Residence, MikołajkiSpecjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera!Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy apartament na parterze w prestiżowej inwestycji Grand Lake ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

620 000 PLN (20 667 zł/m2)

2
1
30 m2
2025
15797884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Limitowana Mikołajkowa Oferta! 26157699 15797884 Na sprzedaż: Apartament Nr C.1.04 - Grand Lake Residence, MikołajkiSpecjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera!Poznaj wyjątkową ofertę w samym sercu Mazur! Na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy apartament w ek...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

600 000 PLN (20 690 zł/m2)

2
1
29 m2
2025
15466815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament - Olsztyn 19198387 15466815 Kupujący nie płaci prowizji!W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

454 720 PLN (16 240 zł/m2)

1
1
28 m2
2024
15703362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Limitowana Mikołajkowa Oferta! 24249217 15703362 Na sprzedaż: Apartament Nr A.0.06 - Grand Lake Residence, MikołajkiSpecjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera!Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy apartament na parterze w prestiżowej inwestycji Grand Lake ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

630 000 PLN (20 323 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15122058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament - Olsztyn 10323721 15122058 Kupujący nie płaci prowizji!W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

639 995 PLN (15 610 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15870433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w centrum – świetne także pod inwestycje 27428413 15870433 Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w centrum z nowoczesnym standardem i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku kroków ta oferta jest zdecydowanie warta uwagi.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym, monitorow...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

649 000 PLN (12 725 zł/m2)

2
1
51 m2
2014
15790990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25982012 15790990 Funkcjonalny dwupoziomowy lokal z potencjałem 7% ROI Os. GenerałówPrezentujemy Państwu przestronną nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 83 m², położoną w zadbanym budynku na IV piętrze. Mieszkanie zostało zoptymalizowane pod kątem wynajmu długot...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

789 000 PLN (7 660 zł/m2)

6
2
103 m2
1995
15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991
15739104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24919558 15739104 Zacznij nowy rozdział! Mieszkanie przy Al. Sybiraków w Olsztynie!Marzysz o własnym kącie, który zaaranżujesz od A do Z? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje słoneczne mieszkanie o powierzchni 36,28 m² zlokalizowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

310 000 PLN (8 611 zł/m2)

2
1
36 m2
1960