- Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie
Znalezionych ofert: 570
Braniewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Braniewo)
269 000 PLN (4 208 zł/m2)
Ełk (Osiedle jeziorna) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)
414 129 PLN (7 395 zł/m2)
Tolkmicko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)
325 000 PLN (4 947 zł/m2)
Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)
550 000 PLN (7 639 zł/m2)
Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)
359 000 PLN (6 904 zł/m2)
Ostrowin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)
189 000 PLN (3 566 zł/m2)
Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)
225 000 PLN (6 081 zł/m2)
Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)
799 000 PLN (8 878 zł/m2)
Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)
248 000 PLN (6 526 zł/m2)
Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)
1 950 000 PLN (10 484 zł/m2)
Pieniężno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pieniężno)
380 000 PLN (8 444 zł/m2)
Żurawiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)
120 000 PLN (2 353 zł/m2)