• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 575

15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
14268313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 107596 14268313 Dom z budynkami gospodarczymi oraz garażami na 73 arowej działce. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek mieszkalny wraz z działką w miejscowości Bartki. Bartki wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, powiat nidzickim, w gminie Kozłowo.W...

Bartki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kozłowo)

250 000 PLN (2 083 zł/m2)

3
2
120 m2
1990
15396951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17617364 15396951 Pensjonat na Warmii, 5 kilometrów od Dobrego Miasta. 34500m - teren obejmuje 4 budynki - dom gospodarzy, salę biesiadną, chatę wiedźmy ( domek gościnny ) oraz kolejny domek gościnny, drewniany.Są 2 studnie - jedna pod domem, druga w ogrodzie. Jest w...

Praslity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

1 499 000 PLN (3 331 zł/m2)

8
4
450 m2
1921
15862812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27230261 15862812 GrupaCDF oferuje na sprzedaż nieruchomość mieszkalną położoną na pograniczu Warmii i Mazur w malowniczej miejscowości Krzywonoga, nieopodal Olsztyna, otoczoną lasami.Adres : Krzywonoga 9a, 12-130 PasymPrzedmiotem sprzedaży są dwie d...

Krzywonoga (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

1 540 000 PLN (4 079 zł/m2)

12
8
377.58 m2
2008
15706690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom otulony lasem i jeziorami. Mokiny 24307544 15706690 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim zamkniętym, położonego w miejscowości Mokiny, w gminie Barczewo. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasów oraz terenów rekre...

Mokiny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

849 000 PLN (7 789 zł/m2)

3
1
109 m2
2021
15793119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dodatkowym budynkiem – Os. Plebiscytowe 26030592 15793119 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 175 m², położonego na spokojnym i zielonym Osiedlu Plebiscytowym w Ostródzie. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 1017 m², która zapewnia poczucie...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

579 000 PLN (3 784 zł/m2)

5
2
153 m2
1980
15715246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Mazurach nad jeziorem, Winiec 24491090 15715246 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego położonego w miejscowości Winiec, w gminie Miłomłyn, w powiecie ostródzkim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu jezior oraz rozległych t...

Winiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

998 000 PLN (8 678 zł/m2)

5
2
115 m2
2021
15488109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19688359 15488109 Z przyjemnością prezentujemy dom do własnej aranżacji w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 137,81mkw , na działce o powierzchni 1 232 m². Nieruchomość znajduje się we wsi Lutry na Warmii, w gminie Kolno. Typ nieruchomości: dom jednorod...

Lutry (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kolno)

390 000 PLN (2 378 zł/m2)

5
2
164 m2
2019
15683663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23896773 15683663 Na sprzedaż nieruchomość położona przy ulicy Rzemieślniczej 11 w Ełku na terenie zabudowy usługowej (usługi nieuciążliwe) ilub mieszkaniowej jednorodzinnej - zgodnie z planem miejscowym „Ełk - Lazurowa” Uchwała Nr XXXVII.375.20...

Ełk (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

849 000 PLN (2 211 zł/m2)

11
-
384 m2
-
15848121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Całoroczny dom nad warmińskim jeziorem 26933456 15848121 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEWolnostojący dom w fantastycznym miejscu, nad jeziorem w miejscowości WynkiATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dom całoroczny, - duża działka- gotowy do zamieszkania,- garaż, - dom nad jeziorem,- w środku warmińskich lasów,- świetna l...

Wynki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

1 350 000 PLN (7 941 zł/m2)

4
-
170 m2
-
15864177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27265007 15864177 OfertaDom w stanie surowym otwartym, zadaszony bez stolarki okiennej oraz drzwiowej.LokalizacjaStegny – malownicza miejscowość położona zaledwie 3 km od Pasłęka, oferuje idealne połączenie ciszy i spokoju z dogodnym dostępem do miejskiej infrastruktu...

Stegny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

339 000 PLN (1 885 zł/m2)

5
1
179.88 m2
2024
15741347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24969723 15741347 Dom jednorodzinny stan deweloperski, 109 m² Krokocie k. EłkDziałka 1554 m² Garaż Pompa ciepła Przydomowa oczyszczalnia Wybór okien i drzwi Możliwość zmianNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, budowany według cenionego projektu ...

Krokocie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

649 000 PLN (5 110 zł/m2)

4
2
127 m2
2026