• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 571

15847469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom wolnostojący - Gutkowo 26915800 15847469 Na sprzedaż dom w malowniczej części miasta przy ulicy Milej w Gutkowie - Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń i bliskość natury. ( las oraz jezioro )Dom parterowy o powierzchni 162m2 zbudowany w systemie kanadyjskim- zdrowy mikrokli...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 400 000 PLN (8 642 zł/m2)

5
2
162 m2
1998
15859222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny w najlepszej części Gutkowa 27165205 15859222 Z przyjemnoscią prezentujemy dom jednorodzinny o powierzchni 183 m2 wraz z garażem , znajdujący się w wyjątkowej lokalizacji.Gutkowo słynie z dużej ilości zieleni i spokojnego charakteru, jednak ta część wyróżnia się szczególnie korzystnym położeniem...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 500 000 PLN (8 197 zł/m2)

5
2
183 m2
2009
15803032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26284317 15803032 Z przyjemnością prezentujemy dom do własnej aranżacji w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w sercu malowniczej Warmii we wsi Lutry. Ta wyjątkowa oferta skierowana jest do osób ceniących spokój, bliskość natury oraz możliwość stworzenia swojego...

Lutry (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kolno)

349 000 PLN (2 154 zł/m2)

5
2
162 m2
2019
14049714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 102582 14049714 Oferujemy na sprzedaż piękny dom o powierzchni użytkowej 212m2 położony w Połęczu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, umiejscowiony jest na wzniesieniu skąd roztacza się piękny widok. Technologia budowy to połączenie tradycyjności z nowoczesnością...

Połęcze (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

1 700 000 PLN (8 019 zł/m2)

6
2
212 m2
2003
14463632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 129078 14463632 Rezydencja dla wymagających - 4 km od centrum Nidzicy Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Kanigowie - 4 km od centrum Nidzicy, 1 km od węzła komunikacyjnego na drodze ekspresowej Nr 7.Piękny dom z 2012 roku, o powierzchni użytkowej 214,40 ...

Kanigowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

1 499 000 PLN (5 572 zł/m2)

8
1
269 m2
2012
15887613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27788074 15887613 Dom do kapitalnego remontu przebudowy (lub możliwość wystąpienia o nowe warunki zabudowy) w Szczęsnym w podolsztyńskiej gminie Purda. Położony w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dodatkową zaletą jest duża powierzchnia działki ...

Szczęsne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

499 000 PLN (5 544 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15870783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438936 15870783 Dom z tarasem położony w atrakcyjnej lokalizacji - w Pluskach (gmina Stawiguda). Od brzegów jeziora Plusznego dzieli go zaledwie 500 m. Częściowo otoczony lasem, częściowo polami zapewnia ciszę i prywatność. Wyposażony w pełne media może być domem ca...

Pluski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

780 000 PLN (8 515 zł/m2)

4
2
91.6 m2
2012
15879064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27607586 15879064 Schludny dom na dużej działce ze stawem, położony w bliskim otoczeniu jezior i lasów. Idealny dla miłośników przyrody, ciszy, spokoju.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinecqiu28 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZ...

Grom (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

799 000 PLN (9 059 zł/m2)

3
1
88.2 m2
2007
15886525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27761162 15886525 Nowy, jeszcze nigdy nie użytkowany drewniany domek letniskowy na Mazurach przy jeziorze Ruskie i Gil, między Morągiem a Ostródą - idealny na letnie wypady, wolne dni, majówkę, dla ludzi szukających ciszy, spokoju, natury, dostępu do wody, lasu, gdzie...

Ruś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

365 000 PLN (10 429 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15879087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27608009 15879087 Atrakcyjny dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 1175 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwoli na łatwe zaaranżowanie wnętrz według własnych potrzeb i gustu.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Olsztynku przy ulicy Rubinowej, w o...

Olsztynek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 149 000 PLN (6 787 zł/m2)

6
2
169.3 m2
2008
15877052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27562094 15877052 Dom wolnostojący z czerwonej cegły, z garażem na uboczu wsi Lubomino, niedaleko Dobrego Miasta, Ornety. Dom podzielony na dwie części - jedna gotowa do zamieszkania, druga do zaadaptowani ana własne potrzeby. Spora działka otoczona polami łąkami, gwa...

Lubomino (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lubomino)

450 000 PLN (2 813 zł/m2)

5
2
160 m2
1900
15851826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27022308 15851826 Nowoczesne domy pasywne w technologii drewnianej, z 5 pokojami, garażem w bryle budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia miejsce na odpoczynek, wspólną zabawę i pracę.Technologia, która łączy w sobie energooszczędność, troskę o środo...

Jonkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jonkowo)

1 199 000 PLN (5 259 zł/m2)

5
-
228 m2
2026