• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 567

15876603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27542219 15876603 Biuro CREDO Nieruchomości przedstawia Państwu kawalerkę z ogromnym potencjałem o powierzchni 28,10 m², położoną blisko centrum Bartoszyc, przy ul.Paderewskiego 43. Lokal składa się z: sypialni, ...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

139 000 PLN (4 964 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15848951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26952530 15848951 Syndyk Andrzeja Kotowskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 14 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6, położonej w budynku przy ul. Sikorskiego 1...

Górowo Iławeckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Górowo Iławeckie)

18 750 PLN (1 705 zł/m2)

2
-
11 m2
-
15876601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542214 15876601 Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż: 2‑pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15868926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27394947 15868926 NU.III.6840.9.2025 O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Susza działając na podstawie art. 39 i 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399...

Susz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

136 170 PLN (3 026 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15889464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27851264 15889464 Na sprzedaż kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 26,6 m 2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz podstawowy: 310 zł Chcesz dowiedzieć się więcej lub obejrzeć nieruchom...

Ełk (Ełk) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

210 000 PLN (8 077 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 159 000 PLN (9 004 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15643128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy lokal nad jeziorem- kup i zarabiaj 23127239 15643128 Serwisowany apartament z zarządcą Lokal na 23% VATcie Każdy lokal z widokiem na Jezioro Jeziorak Lokale wyposażone w bardzo wysokim standardzie Dostęp do zaplecza hotelowego- fitness, baseny, strefa dla dzieci, restauracjaNa brzegu najpiękniejsze...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 712 250 PLN (25 180 zł/m2)

3
2
68 m2
2025
15643127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy lokal nad jeziorem- kup i zarabiaj 23127240 15643127 Serwisowany apartament z zarządcą Lokal na 23% VATcie Każdy lokal z widokiem na Jezioro Jeziorak Lokale wyposażone w bardzo wysokim standardzie Dostęp do zaplecza hotelowego- fitness, baseny, strefa dla dzieci, restauracjaNa brzegu najpiękniejsze...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 543 250 PLN (25 299 zł/m2)

2
1
61 m2
2025
15889299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846760 15889299 Mieszkanie o pow. 37,84 m2 Giżycko - centrum miasta, 300 m od jeziora!!! Powierzchnia użytkowa: 37,84 m2; Rodzaj budownictwa: blok; Rok budowy: 1974 ; Pię...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

259 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15889206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845984 15889206 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 38,2m2 Bystry koło Giżycka Opis: Powierzchnia użytkowa: 38,2 m2; Rodzaj budownictwa: wielka płyta; Piętro: IIII; Ilość pokoi: 2; Balkon: tak, loggia; Piwnica: tak o pow. 10,10m2; Domofon: tak; Pomieszczenia: ...

Bystry (Bystry) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

210 000 PLN (5 526 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15889205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845982 15889205 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 38,58m2 ul. Jasna Węgorzewo Opis nieruchomości: Powierzchnia użytkowa mieszkania: 38,58 m2; Rodzaj budownictwa: kamienica; Stan techniczny budynku: dobry, budynek ocieplony, dach nowy; Poziom: II piętro z II (...

Węgorzewo (Węgorzewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

140 000 PLN (3 684 zł/m2)

2
-
38 m2
-
14772965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 186566 14772965 NA SPRZEDAŻ LOKAL MIESZKALNY O POW. 46,19M2 Z WIDOKIEM NA JEZIORO ŁĘKUK gmina Wydminy Nieruchomość zlokalizowana jest w niewielkiej osadzie w malowniczym sąsiedztwie Puszczy Boreckiej w odległości zaledwie 65metr&...

Łękuk Mały (Łękuk mały) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wydminy)

99 000 PLN (2 152 zł/m2)

2
-
46 m2
-