• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 1 382

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15889155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845621 15889155 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDzień dobry jestem zainteresowany współpracą w temacie sprzedaży działek z warunkami zabudowy obręb Adamowo 14- 240 Susz podaję nr. działek 212 , 214, 213, 218, 217oraz 2 działki z warunkami zabudowy ...

Susz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

72 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15882387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27661390 15882387 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIJeszcze zdążysz, żeby spędzić wakacje na własnej działce na Mazurach :)W pięknej, zielonej okolicy, otoczonej lasami i wodami sprzedam ładną, zadbaną i kształtną działkę z notarialnym dostępem do jeziora Roś, czy...

Szczechy Małe (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

299 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15712269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki na Mazurach w Pozezdrzu. 24418944 15712269 OPIS NIERUCHOMOŚCILokalizacjaNieruchomość znajduje się w kompleksie kilkudziesięciu działek w Pozezdrzu, w połowie drogi między Giżyckiem a Węgorzewem. Położona jest bezpośrednio przy urokliwej rzece Sapina, która przepływa przez kilka jezior, między...

Pozezdrze (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

159 000 PLN

-
-
1613 m2
-
15885246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721226 15885246 Wyjątkowa działka w miejscowości Łajs gm. Purda położona 100 m od jeziora, idealna na wybudowanie domu na wypoczynek lub do całorocznego zamieszkania.Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalno-usług...

Łajs (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

395 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15871002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27451516 15871002 Działka z budynkiem mieszkalnym do kapitalnego remontu lub możliwością wystąpienia o nowe warunki zabudowy w Szczęsnym. Położona w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Doskonała lokalizacja z bardzo dobrym dojazdem do Olsztyna (do...

Szczęsne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

499 000 PLN

-
-
6200 m2
-
15866115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27312046 15866115 Inwestycyjna działka o pow. 6700 m2 na Mazurach z wydanymi warunkami zabudowy na budowę pięciu budynków rekreacji indywidualnej. LOKALIZACJASkraj spokojnej, mazurskiej wsi Zełwągi położonej w powiecie mrągowskim (gmina Mikołajki). Miejscowość otoczon...