• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 573

15894164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933060 15894164 Dom z potencjałem 750 m² działki Cisza, las i prywatność 4 km od OleckaNa sprzedaż przedwojenny dom wolnostojący położony w wyjątkowo spokojnej lokalizacji, zaledwie 4 km od Olecka. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 750 m² i st...

Lipkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

90 000 PLN (1 098 zł/m2)

3
-
82 m2
1930
14100783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 103408 14100783 Wolnostojący dom położony jest na działce o pow. 3010 m2, w miejscowości Żabi Róg, gmina Morąg. Żabi Róg to przepięknie położona wieś turystyczna, w bliskim sąsiedztwie takich miejscowości jak: Kretowiny, Bogaczewo czy Gubity.Dom został zbudowany w...

Żabi Róg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

1 090 000 PLN (5 505 zł/m2)

5
3
198 m2
2003
15876658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27544376 15876658 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego domu położonego w jednej z najpiękniejszych części Mazur w malowniczej miejscowości Borki, powiat olecki. To miejsce zachwyca już od pierwszego kontaktu dom usytuowa...

Borki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

699 000 PLN (4 369 zł/m2)

5
2
160 m2
1996
15823066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26598498 15823066 Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych.Dom położony we wsi Lipowa Góra WschodniaObejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinetljaab (jeś...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

898 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
-
240 m2
2008
15814935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26594034 15814935 Oferta sprzedaży domu dwulokalowego po generalnym remoncie, idealnego dla dwóch rodzin, położonego na Osiedlu nad Jeziorem Długim ul. Aleja Róż.Obejrzyj FILM: https:www.youtube.comwatch?v=5ooyngatAAw i WIRTUALNY SPACER: https:sb360.online17klls (jeśl...

Olsztyn (Nad jeziorem długim) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 680 000 PLN (8 485 zł/m2)

6
2
198 m2
1937
15840124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26767540 15840124 Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych. Dom położony we wsi Lipowa Góra Wschodnia, sąsiadującej ze Szczytnem.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: ...

Lipowa Góra Wschodnia (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

898 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
-
240 m2
2008
15886204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750313 15886204 OFERTA SPRZEDAŻY SIEDLISKA CIM0CHY, GM. WIELICZKINa sprzedaż siedlisko o powierzchni 2400 m², zabudowane domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 82 m², położone w spokojnej części miejscowości Cimochy (ul. Cmentarna 2). Nieruchomość wyróżnia si...

Cimochy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

490 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
81 m2
1930
15894146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27931701 15894146 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż funkcjonalny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni ok. 300 m², położony w centrum Pisza, przy ul. Piłsudskiego 7. Nieruchomość od lat wykorzystywana jako pensjonat, w dobrym stanie technicznym, z ...

Pisz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

1 049 000 PLN (3 497 zł/m2)

10
-
300 m2
-
15891396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom na wsi- Goryń 27896614 15891396 Oferta sprzedaży domu w Goryniu k. Kisielic - Idealna nieruchomość z ogromnym potencjałem!Powierzchnia domu: 109,34 m²Działka: 12 arówBudynek: 2-piętrowy, magazynowy z dwoma garażami - przestronny i funkcjonalnyStan budynku: Po remoncie parter w 2017...

Goryń (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kisielice)

499 000 PLN (3 119 zł/m2)

6
2
160 m2
1920
15893817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w Łęgajnach / 3029 m² działki 27921169 15893817 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w atrakcyjnej miejscowości Łęgajny przy ul. Topolowej, z doskonałym dojazdem do Olsztyna. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort życia w dobrze skomunikowanej lokalizac...

Łęgajny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

1 150 000 PLN (3 833 zł/m2)

5
2
300 m2
2009
15848117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26933013 15848117 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie łącząca funkcję komfortowego domu z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej lokalizacji ,tuż przy jeziorze ,zapewniająca ciszę ,komfort i doskonałe warunki odpoczynku...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

830 000 PLN (1 581 zł/m2)

12
8
525 m2
2015
15733534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24804216 15733534 Z ogromną przyjemnością prezentujemy przepiękny dom położony w sercu Mazur tuż nad jeziorem Duś, na przestronnej działce o powierzchni 2906 m², otoczonej terenem parku krajobrazowego w obszarze Natura 2000. Wskazany obszar daje gwarancję...

Wojnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

2 499 900 PLN (6 410 zł/m2)

7
4
390 m2
2025