• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 576

15662304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23495625 15662304 Dom nad jeziorem w Brzeźnie Łyńskim z własną linią brzegową jeziora Kiernoz Mały.Lokalizacja: Brzeźno Łyńskie, gmina Nidzica , powiat nidzicki, województwo warmińsko-mazurskie.Dane powierzchniowe:- działka o powierzchni 5959m2.- dom wolnostojący o po...

Brzeźno Łyńskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

1 500 000 PLN (18 750 zł/m2)

4
2
80 m2
2012
15894740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948418 15894740 OFERTA Na sprzedaż wyjątkowy, przedwojenny dom z czerwonej cegły o niepowtarzalnym charakterze, położony przy ul. Sadowej w Elblągu, z wjazdem od ul. Bema. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 909 m² i stanowi doskonałą propozycję dl...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

990 000 PLN (8 250 zł/m2)

3
1
120 m2
1905
15654677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem w pięknej okolicy 23373162 15654677 Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Rywałdzik.Rywałdzik - wieś w Polsce, położona w województwie warmińsko - mazurskim, w powiecie nowomiejskim, w gminie BiskupiecOferowana nieruchomość to ...

Rywałdzik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

330 000 PLN (3 300 zł/m2)

3
1
100 m2
1970
15716137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24507354 15716137 Dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta.Na parterze 2 pokoje, kuchnia i łazienka.Na piętrze 3 pokoje, kuchnia i WC.W 2017r. budowa nowego dachu wraz z dobudowaniem klatki schodowej stworzyła dodatkową przestrzeń do urządzen...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

550 000 PLN (4 167 zł/m2)

5
1
132 m2
1975
15717132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24525528 15717132 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 17,0946 ha Mazury, wieś Lakiele, gm. Kowale Oleckie, pow. oleckiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą gospodarstwa położonego na malowniczych Mazurach, w miejscowości Lakiele. Głównym atute...

Lakiele (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

1 300 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
150 m2
1960
15896382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dworek w sercu Warmii 27978489 15896382 Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Żardeniki, w gminie Świątki, w sercu Warmii. To miejsce z historią, charakterem i ogromnym potencjałem do stworzenia prywatnej rezydencji, butikowego hotelu,SPA, agroturystyki, kl...

Żardeniki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świątki)

5 250 000 PLN (7 000 zł/m2)

12
4
750 m2
1860
15896394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27978607 15896394 Wyjątkowa posiadłość w miejscowości Garzewo (gm. Świątki) położona 25 km od Olsztyna, idealna dla rodziny, osób ceniących komfort, prywatność, bliskość natury. Wygodny parterowy dom, prywatny staw, domek dla gości i starannie zagospodarowana działka,...

Garzewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świątki)

1 080 000 PLN (5 284 zł/m2)

4
2
204.39 m2
2009
15503262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19997079 15503262 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Praw...

Ząbrowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

449 210 PLN (2 402 zł/m2)

4
-
187 m2
-
15848117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26933013 15848117 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie łącząca funkcję komfortowego domu z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej lokalizacji ,tuż przy jeziorze ,zapewniająca ciszę ,komfort i doskonałe warunki odpoczynku...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

830 000 PLN (1 581 zł/m2)

12
8
525 m2
2015
15733534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24804216 15733534 Z ogromną przyjemnością prezentujemy przepiękny dom położony w sercu Mazur tuż nad jeziorem Duś, na przestronnej działce o powierzchni 2906 m², otoczonej terenem parku krajobrazowego w obszarze Natura 2000. Wskazany obszar daje gwarancję...

Wojnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

2 499 900 PLN (6 410 zł/m2)

7
4
390 m2
2025
15894622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946546 15894622 Inwestycja Wysoka Wieś położona na terenie Wzgórz Dylewskich w województwie warmińsko-mazurskim, w otoczeniu natury zapewniającym pełną prywatność i spokój.Działka o powierzchni ok. 1 ha gwarantuje dużą przestrzeń, intymność oraz naturalne, zielone o...

Wysoka Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

2 700 000 PLN (12 497 zł/m2)

5
-
216.06 m2
-
15823546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26597820 15823546 Działka budowlana 1500 m2 z domem jednorodzinnym w stanie surowym otwartym według własnego projektu TOPAZ położona w Jonkowie ul. Leśna.Nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wpływ na układ wnętrz oraz standard wykończenia dom...

Jonkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jonkowo)

400 000 PLN (2 689 zł/m2)

4
1
148.74 m2
2025