• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 391

14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15717128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24525524 15717128 IGK.6840.1.2025 Ruciane-Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie VI publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 19...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

400 000 PLN (7 843 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15602672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22235176 15602672 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (2 260 zł/m2)

5
-
2450 m2
-
15604796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22292583 15604796 Pawilon handlowo-usługowy w centrum Bartoszyc przy ul. Kilińskiego 4 - położony u zbiegu ulic Kilińskiego, Jagiellończyka i Wybrzeża.W najbliższej okolicy usytuowane jest Urząd Gminy Bartoszyce, Starostwo, Hotel BARTIS, Centrum handlowe INBAG, Centru...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

465 000 PLN (4 471 zł/m2)

5
-
104 m2
-
15897650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28007685 15897650 Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny w centrum Kowal Oleckich ul. Witosa.Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Kowale Oleckie, pomiędzy Oleckiem a Gołdapią. Nieruchomość znajduje się...

Kowale Oleckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

399 000 PLN (1 330 zł/m2)

1
-
300 m2
1970
15790518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
lokal usługowo handlowy w galerii mazurskiej 25968452 15790518 DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA TWÓJ BIZNES ŚWIETNA INWESTYCJA !LOKAL:Na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 126,68 m2. Lokal znajduje się w Galerii Mazurskiej położonej w centrum miasta. Wokó...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

599 000 PLN (4 754 zł/m2)

11
-
126 m2
2012
15897513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28005322 15897513 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOKAZJA INWESTYCYJNA: Gotowy produkt pasywny – kompleks 6 lokali biurowych w CH H&B, OlsztynNa sprzedaż wyjątkowy kompleks lokali użytkowych o łącznej powierzchni 372 m², zlokalizowany na II piętrze now...

Olsztyn (Pieczewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 975 000 PLN (7 997 zł/m2)

6
-
372 m2
-
15519428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20363239 15519428 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny. Lokal składa ...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

640 000 PLN (4 672 zł/m2)

11
-
137 m2
-
15168835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11517314 15168835 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż elegancki lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny....

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

910 000 PLN (4 292 zł/m2)

11
-
212 m2
-
15767134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25518055 15767134 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż lub najem lokal o powierzchni 44,01m 2 , położony przy ul. Armii Krajowej 8 w pobliżu sklepów oraz przedszkoli. Nieruchomość usytuowana jest na pa...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

252 000 PLN (5 727 zł/m2)

11
-
44 m2
-
15859008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27160723 15859008 Do wynajęcia 5 pomieszczeń biurowych o pow. 100 m2, położone na II piętrze w Olsztynie ul. Partyzantów przy salonie Skody, rondzie Bema. Istnieje możliwość wybrania dowolnej ilości pomieszczeń 1-2 pomieszczenia, lub 3-4, całość LOKALIZACJA:ul. Partyz...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 463 PLN (35 zł/m2)

1
-
98.96 m2
2000
15895681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962864 15895681 Eastate prezentuje Państwu budynek usługowy w miejscowości Dąbrowa pod Bartoszycami.LOKALIZACJA: Dąbrowa to urokliwa i spokojna miejscowość położona zaledwie około 3 km od centrum Bartoszyce, co zapewnia szybki i wygodny dostęp do pełnej infrastruktu...

Dąbrowa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

750 000 PLN (2 000 zł/m2)

1
-
375 m2
-