• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 388

15572679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21595514 15572679 Oferta wynajmu lokalu pod działalność usługową bądź biurową.LOKALIZACJA Lokal położony przy ul. Kościuszki 43W odległości kilkuset metrów olsztyński ratusz i Dworzec Główny. Bezpośrednie sąsiedztwo C.H. Manhattan i Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. W...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

787 PLN (45 zł/m2)

3
-
17.5 m2
2000
15845451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ośrodek Mazury 6,5 ha, 35 pokoi, 1356m2 26861377 15845451 Rezydencja parkowa Obszar Natura 2000 Zaplecze medyczne gotowe do działania Basen i strefa Wellness Potencjał dalszej rozbudowyNa sprzedaż wyjątkowy zespół obiektów o funkcji rezydencyjnej, hotelowej, medycznej i rekreacyjnej, usytuowany na dział...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

6 960 000 PLN (5 133 zł/m2)

12
-
1356 m2
2000
14270278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2581272 14270278 Nieruchomość w Nidzicy z bardzo dużym potencjałem Do sprzedaży nieruchomość przy ruchliwej ulicy w Nidzicy. Nieruchomość składa się z:- lokalu usługowego, który wynajęty jest przez Żabkę na okres 10 lat- lokalu usługowego wynajętego na czas nieokr...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

6 700 000 PLN (4 685 zł/m2)

11
-
1430 m2
-
15895681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962864 15895681 Eastate prezentuje Państwu budynek usługowy w miejscowości Dąbrowa pod Bartoszycami.LOKALIZACJA: Dąbrowa to urokliwa i spokojna miejscowość położona zaledwie około 3 km od centrum Bartoszyce, co zapewnia szybki i wygodny dostęp do pełnej infrastruktu...

Dąbrowa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

750 000 PLN (2 000 zł/m2)

1
-
375 m2
-
15883749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowy lokal/Top lokalizacja Olsztyna 27675678 15883749 Na wynajem lokal o powierzchni użytkowej 65 m² (powierzchnia po podłodze nieco większa), zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Mielczarskiego 8 w Olsztynie.Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany - wyposażony w biurka or...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 900 PLN (49 zł/m2)

2
-
80 m2
2025
15884617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27707182 15884617 Polecam Na sprzedaż Dwa przestronne domy w stanie surowym,położone w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, na Mazurach. Działka położona na terenie Natura 2000 . występują tu bobry , żurawie .Cena do Negocjacji. ATUTY nieruchomości :- Dwa duż...

Olkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Godkowo)

699 000 PLN (1 013 zł/m2)

12
-
690 m2
2005
15520171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20381795 15520171 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 317 417 PLN (3 221 zł/m2)

7
-
409 m2
-
15743586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25014855 15743586 DO WYNAJĘCIA Lokal usługowo-handlowy na ul. Żeglarska 7 z możliwością wynajęcia całości lokalu o pow. 104,8 m2 lub połowy lokalu o pow. ok. 50 m2 Lokal zlokalizowany na parterze budynku przy Pasaż...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

4 000 PLN (38 zł/m2)

11
-
104 m2
2010
15864217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27264939 15864217 OfertaNa sprzedaż oferujemy kompleks eventowo-turystyczny wraz z obiektem SPA&Wellnes, o powierzchni użytkowej 2753.46 m2, położonego na dwóch sąsiadujących działkach o łącznej powierzchni 13 505 m2. LokalizacjaSprzedawany obiekt znajduje się...

Stępień (Warmińsko-Mazurskie, gm. Braniewo)

20 000 000 PLN (7 264 zł/m2)

1
-
2753.46 m2
2013
15864261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27264899 15864261 OfertaNa sprzedaż duży, w pełni umeblowany obiekt mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 843,26 m², zlokalizowany w centrum miasta Braniewa. Nieruchomość składa się z części komercyjnej, pokoi gościnnych, apartamentu mieszkalnego oraz strefy rekre...

Braniewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Braniewo)

9 500 000 PLN (11 266 zł/m2)

12
-
843.26 m2
1995
15881604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27641296 15881604 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerTwoje miejsce na biznes w samym centrum prestiżowej dzielnicy Elbląga.Oferuję przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok.72 m2,który możesz dowolnie zaaranżować i dostosować do swoich potrzeb .Nieruchomo...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

2 900 PLN (40 zł/m2)

2
-
72 m2
-
15758486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25322583 15758486 * Olecko 9700m2 - nieruchomość komercyjna *Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabudowanej nieruchomości o łącznej powierzchni 9 700 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym Olecko, w województwie Warmińsko-Mazurskim.Wszystkie budynki, któ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

7 450 000 PLN (2 791 zł/m2)

11
-
2669 m2
1970