• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 388

14996271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6353315 14996271 Położenie nad jedną z największych hurtowni odzieżowych gwarantuje duże zainteresowanie klientów. Rozkład na planie prostokąta i duża powierzchnia stwarzają nieograniczone możliwości wykorzystania lokalu. Salon meblowy, mała hurtownia, sklep, czy pra...

Olsztyn (Osiedle kormoran) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

6 708 PLN (30 zł/m2)

11
-
223 m2
2005
14993259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6264764 14993259 Nieruchomość o powierzchni 172 m2 z dużą przepustowością klientów oraz ogólnodostępnym parkingiem. Rozkład na planie prostokąta, duża powierzchnia i aż 4 wejścia prowadzące do lokalu stwarzają nieograniczone możliwości jego wykorzystania. Salon meblo...

5 155 PLN (30 zł/m2)

1
-
172 m2
2007
14881415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 3889901 14881415 Funkcjonująca ELEKTROWNIA WODNA nad rozlewiskiem rzeki Elma. Na sprzedaż 60% udziałów w Spółce, której własnością są nieruchomości gruntowe, o łącznej powierzchni - 7 ha 5704 m2 zabudowane funkcjonującą MAŁĄ ELEKTROWNIĄ WODNĄ.Obiekt znajduje się 400 ...

Koniewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

1 890 000 PLN (4 047 zł/m2)

11
-
467 m2
2000
15636746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22967232 15636746 Zachęcam do osobistego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.Lokal położony jest w miejscowości Płośnica gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim.Lokalu usługowo -handlowy sprzedawany jest za cenę 300 000 PLN, o całk...

Płośnica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Płośnica)

300 000 PLN (1 288 zł/m2)

1
-
233 m2
1975
15439718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 18585014 15439718 Na sprzedaż zakład produkcyjny w miejscowości Orneta w powiecie lidzbarskim w woj. warmińsko-mazurskim. Powierzchnia zakładu ok. 3000 m2Powierzchnia działki: W zakładzie były produkowane elementy złączne (wkręty, śruby itp.) oraz jest działająca lini...

Orneta (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

850 000 PLN (283 zł/m2)

11
-
3000 m2
-
15326612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 15877261 15326612 Przedstawiam dom z zakładem produkcyjnym w pobliżu trasy S7, pomiędzy kilkoma jeziorami. Budynek wybudowany w 2014 roku. Na dole znajduje się zakład produkcyjny o powierzchni 95 metrów, który można przystosować na każdą działalność. Na górze część mi...

Małdyty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Małdyty)

740 000 PLN (5 692 zł/m2)

11
-
130 m2
-
15649383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23293949 15649383 Na sprzedaż lokal o powierzchni 63,03 m² położony w Ełku, na parterze kamienicy przy ul. Kościuszki 15. W skład lokalu wchodzą trzy przestronne pomieszczenia oraz 2 mniejsze, a jego dużym atutem jest wysokość - 3,25m co daje duże ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

300 000 PLN (4 762 zł/m2)

11
-
63 m2
1945
15889638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 27856579 15889638 OFERTA SPRZEDAŻY SIEDLISKA SZESZKI, GM. WIELICZKINa sprzedaż rozległe siedlisko o łącznej powierzchni 16,6 ha, położone w miejscowości Szeszki 3, w gminie Wieliczki. Nieruchomość obejmuje grunty rolne, zabudowę mieszkalną oraz duży budynek gospodarc...

Szeszki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

990 000 PLN (6 zł/m2)

3
1
166000 m2
-
13889563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2196119 13889563 Zabytkowy obiekt przy samej plaży. Przeznaczenie działek w MPZP to Teren usług komercyjnych. Obiekt zlokalizowany we Fromborku, nad brzegiem Zalewu Wiślanego, w bliskiej odległości od piaszczystej plaży. Adopotowany z magazynu zbożowego, odrestaurowa...

Frombork (Warmińsko-Mazurskie, gm. Frombork)

6 800 000 PLN

11
-
2154 m2
-
15686361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23941560 15686361 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż obiekt inwestycyjny na Mazurach.Pensjonat z restauracją i małym portem w sercu Węgorzewa Prezentuję nieruchomość inwestycyjną w centrum Węgorzewa w pełni funkcjonujący pensjonat z restaurac...

Węgorzewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

3 600 000 PLN (3 987 zł/m2)

11
-
903 m2
-
15876058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27527574 15876058 Mieszkanie z potencjałem na lokal użytkowy - ul. Jagiellońska 31, Olsztyn Idealna lokalizacja pod biuro lub drobne usługi Na sprzedaż oferuję mieszkanie, które zgodnie z przygotowywanym planem ogólnym Miasta Olsztyna znajdowa...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

459 000 PLN (7 403 zł/m2)

11
-
62 m2
1908
15847849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26923443 15847849 Na sprzedaż czterokondygnacyjna kamienica mieszkalno-usługowa o powierzchni użytkowej 512,98 m², zlokalizowana przy Placu Zwycięstwa 8A w Gołdapi w najbardziej prestiżowym i rozpoznawalnym punkcie miasta. Budynek położony bezpośrednio przy głównym p...

Gołdap (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gołdap)

1 890 000 PLN (3 684 zł/m2)

3
1
513 m2
1996