• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 773

15891101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27886519 15891101 Obiekt z prosperującą nowoczesną kliniką, po modernizacji, trzy kondygnacje plus piwnica, z windą, w doskonałym położeniu w Giżycku, na działce z wygodnym parkingiem. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza możliwość zmiany sposobu u...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

5 590 000 PLN (10 370 zł/m2)

1
-
539.03 m2
-
15761024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom nad jeziorem Mielno 25370528 15761024 Zastanawiasz się, gdzie spędzać leniwe letnie dni? Przedstawiamy Ci wyjątkową ofertę - nowoczesny dom z widokiem na jezioro Mielno! ✨ Wyjątkowa lokalizacja i przestrzeń. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, podziwiając piękno natury.  Będziesz mó...

Jadamowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

9 200 000 PLN (22 829 zł/m2)

7
2
403 m2
2020
15891125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27887919 15891125 Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84 m², położone w spokojnej i zielonej części Elbląga przy ulica Asnyka 2A. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku i stanowi idealną propozycję zarówno dla rodz...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

715 000 PLN (8 512 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
15821863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633165 15821863 Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Złotej 2.Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i jest gotowa do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych.Układ nieruchomościMieszka...

Olsztyn (Zacisze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

579 000 PLN (9 650 zł/m2)

3
1
60 m2
2003
15805678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26314122 15805678 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 69,78 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym - Olsztyn, BarczaCena: 730 000 zł (Pakiet mieszkanie + garaż)Zapraszam do zakupu atrakcyjnego mieszkania na 4 piętrze w budynku z windą, zlokalizowanego przy ul. Barcz...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (10 580 zł/m2)

3
1
69 m2
2007
15887776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794238 15887776 Oferta Na sprzedaż mieszkanie 44m², pierwsze piętro, 2 pokoje w Elblągu.Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Rechniowskiego to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja zapewnia ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

259 000 PLN (5 886 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15654677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem w pięknej okolicy 23373162 15654677 Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Rywałdzik.Rywałdzik - wieś w Polsce, położona w województwie warmińsko - mazurskim, w powiecie nowomiejskim, w gminie BiskupiecOferowana nieruchomość to ...

Rywałdzik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

3
1
100 m2
1970
15161765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ruciane Nida działka budowlano produkcujna budownictwo wielorodzinne 11324599 15161765 OSIEDLE MIESZKANIWE, SUPERMARKET WSZYSTKIE MEDIAAgencja Kowalewski oferuje ładną zabudowaną działkę gruntu w Rucianym Nida powiat piski. Bardzo bisko centrum miejscowości.Powierzchnia 5675 m2.Plan zagospodarowania przestrzennego: terem działalności g...

Ruciane-Nida, xx

990 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
5667 m2
-
15813042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26553887 15813042 Funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,5 m 2 przy ul. Słoneczna 1 w Lidzbarku Warmińskim. Nieruchomość położona w spokojnej północnej części miasta tuż obok zespołu szkół - przedszkole, szkoła podstawowa i liceum, co jest zdecydowa...

Lidzbark Warmiński (Lidzbark warmiński) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

390 000 PLN (5 417 zł/m2)

4
-
72 m2
-
15864159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264880 15864159 OfertaNa sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 50,50 m², usytuowane na 2. piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w cenionej, zielonej części Elbląga – nad Jarem, przy ul. Kłoczowskiego.LokalizacjaNieruchomość położona jest w spok...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

395 000 PLN (7 822 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2007
15790625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie w Iławie, ul. Odnowiciela 25971247 15790625 Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie - to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż bardzo ładne, zadbane mieszkanie położone na 2. piętrze w spokojnej części Iławy. Lokal został urządzony w przemyśl...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

370 000 PLN (9 024 zł/m2)

2
1
41 m2
2014
15849444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż-Susz 26966858 15849444 Mieszkanie do remontu w centrum Susza - świetna inwestycja!Lokalizacja: Piastowska, Susz - blisko centrum✅ Powierzchnia: 49,05 m²✅ Liczba pokoi: 2✅ Piętro: 22 w blokuNa sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum Susza, idealne dla osób sz...

Susz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

240 000 PLN (4 898 zł/m2)

2
1
49 m2
1972