• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Dywity

Znalezionych ofert: 12

15850179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26989692 15850179 Wyjątkowa działka w otoczeniu lasu objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna w odległości niespełna 250 m jezioro Dywickie. Teren o zróżnicowanym ukształto...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

169 000 PLN

-
-
3393 m2
-
15850156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26989265 15850156 Atrakcyjna działka położona nad malowniczym stawem pod zabudowę usługową typu hotel, gastronomia, centrum konferencyjne, apartamenty przy ul. Spółdzielczej w Dywitach. Doskonała lokalizacja blisko centrum, dojazd drogą asfaltową.LOKALIZACJADziałka zn...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

1 059 360 PLN

-
-
26484 m2
-
15860848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185087 15860848 Wyciąg z ogłoszeń Wójta Gminy Dywity o przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dywity: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

85 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
1279 m2
-
15860849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185086 15860849 Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Dywity o przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dywity: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej ...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

55 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
1432 m2
-
15889566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27853040 15889566 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowo powstające osiedle domów jednorodzinnych budowane jest na osiedlu Mazurskim w Dywitach. Będzie docelowo składać się z 16 budynków wg. indywidualnego projektu architektonicznego. Projekt powstał przy w...

Dywity (Dywity) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

1 120 000 PLN (8 485 zł/m2)

5
-
132 m2
2025
15888841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27830397 15888841 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzedstawiamy Energooszczędny Dom Jednorodzinny z zamontowaną Fotowoltaiką, Pompą Ciepła i Rekuperacją, o powierzchni 132,41m2 po podłodze w tym 108,72 m² użytkowej.Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny koszt ...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

899 000 PLN (8 324 zł/m2)

5
-
108 m2
2026
15884355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27699581 15884355 Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Dywity (pow. olsztyński) przy ul. Barczewskiego. Powierzchnia działki to 2064 m 2 , nr identyfikacyjny 151, Działka jest o kształcie prostokąta, Na działce istnieje możliwość posadow...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

269 000 PLN

-
-
2064 m2
-
15862374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hynka w Dywitach 27224982 15862374 Mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętowym budynku wzniesionym w nowej technologii, położonym przy ulicy Hynka na Osiedlu Sterowców w Dywitach. Lokal posiada powierzchnię użytkową 59,83 m2 i składa się z...

Dywity, ul. Franciszka Hynka 13

587 000 PLN (9 783 zł/m2)

3
1
60 m2
2020
15660011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23454860 15660011 PODPISANO UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ!!! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w Dywitach – zaledwie 7 km od centrum Olsztyna. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, bezpieczeństwo oraz łatwy dostęp do miejskiej infrastruktur...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

739 000 PLN (5 912 zł/m2)

4
3
125 m2
2001
15697606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24133905 15697606 )Nowe mieszkanie w zielonym zakątku Dywit – balkon z widokiem na las, garaż i doskonała komunikacja z Olsztynem! Wyobraź sobie, że po dniu pełnym obowiązków wracasz do własnego mieszkania, siadasz na balkonie i patrzysz prosto na ścianę zieleni. Cisz...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

465 000 PLN (11 923 zł/m2)

2
1
39 m2
2023
15599722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22176451 15599722 Na sprzedaż udziały w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem dwurodzinnym oraz budynkiem gospodarczym w centrum Dywit, przy ulicy Olsztyńskiej. Wysokość udziałów wynosi 59100 i obejmuje działkę nr 520 wraz zabudową. Jeżeli szukasz domu w niedaleki...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

279 000 PLN (3 488 zł/m2)

5
-
80 m2
-
15332070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16032156 15332070 Ogłoszenie Sprzedaży Działki Budowlanej Dywity-RóżnowoNumer Działki: 18546Lokalizacja: Dywity, obręb RóżnowoOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o numerze 18546, usytuowaną na granicy Dywit i Różnowa.Działka jest idealnym miejscem do re...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

165 000 PLN (166 zł/m2)

-
-
993 m2
-