• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Dywity Mazurska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mazurska

Znaleźliśmy 20 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Dywity Warmińsko-Mazurskie

15889566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27853040 15889566 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowo powstające osiedle domów jednorodzinnych budowane jest na osiedlu Mazurskim w Dywitach. Będzie docelowo składać się z 16 budynków wg. indywidualnego projektu architektonicznego. Projekt powstał przy w...

Dywity (Dywity) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

1 120 000 PLN (8 485 zł/m2)

5
-
132 m2
2025
15888841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27830397 15888841 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzedstawiamy Energooszczędny Dom Jednorodzinny z zamontowaną Fotowoltaiką, Pompą Ciepła i Rekuperacją, o powierzchni 132,41m2 po podłodze w tym 108,72 m² użytkowej.Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny koszt ...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

899 000 PLN (8 324 zł/m2)

5
-
108 m2
2026
15680446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23828159 15680446 Oferuję na nieruchomość znajdującą się w miejscowości MYKI, gm. Dywity- 3km od Olsztyna. Nieruchomości znajdują się 350m od JEZIORA WADĄG. CENA DOTYCZY JEDNEGO LOKALU MIESZKALNEGO!! - WIĘCEJ INFO POD NR TEL 782002728 Nieruchomość składa się z 3 dzia...

Myki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

315 000 PLN (2 890 zł/m2)

5
-
109 m2
-
15680418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23827961 15680418 Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni 102,64m2 znajdujący się w miejscowości Myki, gm. Dywity. Dom parterowy wybudowany w 2024r. Nr działki 473.Media: w drodze, woda, (gaz -możliwość doprowadzenia), prąd- w trakcie. Dom w stanie surowym zamkniętym: ...

Myki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

699 000 PLN (6 786 zł/m2)

4
-
103 m2
2024
15680224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23828203 15680224 Oferuję na sprzedaż dom znajdujący się w miejscowości GADY, gm. Dywity- 8km od Olsztyna. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 3700m2, która znajduje się w zacisznym miejscu. Składa się z:PIWNICY: tutaj znajduje się kotłownia, piec na ekogrosz...

Gady (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

999 000 PLN (8 122 zł/m2)

5
-
123 m2
2015
15792729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26025830 15792729 Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni około 370 m², położony na pięknej, ogrodzonej działce 2 096 m² w malowniczym Różnowie (gmina Dywity). To miejsce, w którym natura spotyka się z wygodą codziennego życia — idealne, jeśli marzysz o porannych kawa...

Różnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

2 299 000 PLN (6 214 zł/m2)

6
2
370 m2
2005
15799943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26200294 15799943 Nowa oferta, dostępna od zaraz! Bez podatku PCC, bez prowizji dla biura Oferuję do sprzedaży dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Harmonia Park. Jest to owe osiedle zlokalizowane na obrzeżach Olsztyna, na pograniczu Dy...

Różnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

749 000 PLN (8 917 zł/m2)

4
-
84 m2
2024
15845773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26869423 15845773 Dom wolnostojący w Różnowie, idealny dla rodziny, osób poszukujących spokojnego miejsca w bliskim połączeniu z Dywitami i Olsztynem.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinedavn7r (jeśli nie widzisz spaceru skontaktuj się z pośrednikiem).LOKALIZA...

Różnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

1 170 000 PLN (4 476 zł/m2)

6
2
261.42 m2
2016
15063460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8625402 15063460 Nietuzinkowa posiadłość o pow. 33 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim krajobrazem. Wymarzone dla pasjonatów koni i nie tylko. Przytulne, zad...

Spręcowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

5 950 000 PLN (6 611 zł/m2)

10
2
900 m2
1917
15680312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23828136 15680312 Poszukujesz dla swojej rodziny domu w uroczej wsi i tylko 20 kilometrów od Olsztyna?To jest oferta właśnie dla Ciebie!!!! Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni 157,81 m2 wybudowany w 2013r. na ponad hektarowej działce siedliskowej w malowniczej wsi ...

Frączki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

1 199 000 PLN (7 637 zł/m2)

5
-
157 m2
2014
15680433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23828026 15680433 Oferuję na sprzedaż dom znajdujący się w miejscowości Zalbki- 8km od Olsztyna.Działka o powierzchni 8047m2 Dom z 1998 r.Powierzchnia całkowita 550 m2 , użytkowa 432m2.Dom idealnie nadający się pod DOM SENIORA czy też PRZEDSZKOLE- ze względu na bra...

Zalbki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

1 490 000 PLN (3 449 zł/m2)

9
-
432 m2
1998
15799958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26200468 15799958 Nowa oferta, dostępna od zaraz! Bez podatku PCC, bez prowizji dla biura Oferuję do sprzedaży jeden z dwóch dwukondygnacyjnych domów w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Harmonia Park w Różnowie. Jest to owe...

Różnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

749 000 PLN (8 917 zł/m2)

4
-
84 m2
2024