• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 766

15891125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27887919 15891125 Przestronne i słoneczne mieszkanie 84 m² w zielonej, spokojnej części Elbląga duży balkon, teren zamknięty, parking ze szlabanem oraz oddzielne wejście zapewniają wyjątkowy komfort i prywatność. Cena mieszkania: 715 000 zł, dodatkowo murowany garaż ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

715 000 PLN (8 512 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
15883852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27680310 15883852 Wymarzone miejsce na Twój dom w sercu Warmii i Mazur!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 7 666 mkw., położoną w malowniczej wsi Burdąg, tuż przy jeziorze o tej samej nazwie. Z tego miejsca możesz cieszyć się nie tylko spokojem i cis...

Jedwabno (Burdąg) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jedwabno)

420 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
7666 m2
-
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN

-
-
15500 m2
-
15897741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 28008471 15897741 Na sprzedaż działka budowlana w pełni uzbrojona z domem letniskowym całorocznym z widokiem na jezioro Dejguny Bogacko, gmina Giżycko Zagospodarowana działka w pełni uzbrojona i zabudowana domem letniskowym całorocznym. ...

Bogacko (Bogacko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

579 000 PLN (11 135 zł/m2)

3
-
52 m2
2021
15897689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28008003 15897689 Nowoczesny apartament w pełni wykończony, gotowy do użytkowania, ze sporym tarasem i pięknym widokiem na las. Idealne miejsce do własnego wypoczynku w mazurskiej spokojnej miejscowości, ale także inwestycyjnie z możliwością zarabiania na najmie - z ...

Karwica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

425 000 PLN (15 471 zł/m2)

1
-
27.47 m2
2024
15897650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28007685 15897650 Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny w centrum Kowal Oleckich ul. Witosa.Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Kowale Oleckie, pomiędzy Oleckiem a Gołdapią. Nieruchomość znajduje się...

Kowale Oleckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

399 000 PLN (1 330 zł/m2)

1
-
300 m2
1970
15897651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28007688 15897651 Mieszkanie w Janikach Wielkich na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. Janiki Wielkie są kameralną wsią w otoczeniu jezior. - Lokal ten składa się z: 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Z własnością lokalu związany jest udział wynoszący ~12 częśc...

Janiki Wielkie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Zalewo)

250 000 PLN (5 435 zł/m2)

2
-
46 m2
1930
15006353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6648108 15006353 Działka o powierzchni 4967 m2 z własną linią brzegową około 34 m nad jeziorem Dobskim.Nieruchomość posiada niezbędne media dostępne w drodze publicznej: prąd wzdłuż działki i wodę miejską oddaloną zaledwie około 17 metrów. Dodatkową korzyścią tej inw...

Dobki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

790 000 PLN

-
-
4967 m2
-
15500021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19929406 15500021 Na sprzedaż wyjątkowy dom w malowniczej miejscowości Jeziorany, idealny zarówno jako inwestycja, jak i miejsce do zamieszkania. Nieruchomość oferuje szerokie możliwości wynajmu, zarówno krótko- jak i długoterminowego, co czyni ją atrakcyjną opcją dla...

Jeziorany (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jeziorany)

699 000 PLN (3 221 zł/m2)

7
2
217 m2
1990
15897634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostróda - Zwierzewo, niezabudowana działka gruntu 28007023 15897634 IX-630. Zwierzewo - gmina Ostróda, niezabudowana działka gruntu 1507 o powierzchni 1367 m2 (płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach boków 20m; 65,50m; 20,19m i 65,50m) położona na pograniczu wsi Lubajny - Zwierzewo w sąsiedztwie stosunkowo nowych ...

Zwierzewo, Zwierzewo

191 380 PLN (140 zł/m2)

-
-
1367 m2
-
15392573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17541161 15392573 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio.Urocza całoroczna nieruchomość położona w sercu malowniczej Warmii i Mazur dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą i spokój od miejskiego zgiełku a jednocześnie bliskość do miejsk...

Purda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

1 140 000 PLN (7 215 zł/m2)

4
-
158 m2
2008