• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Olsztyn

Znalezionych ofert: 226

15790990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25982012 15790990 Funkcjonalny dwupoziomowy lokal z potencjałem 7% ROI Os. GenerałówPrezentujemy Państwu przestronną nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 83 m², położoną w zadbanym budynku na IV piętrze. Mieszkanie zostało zoptymalizowane pod kątem wynajmu długot...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

789 000 PLN (7 660 zł/m2)

6
2
103 m2
1995
15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991
15739104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24919558 15739104 Zacznij nowy rozdział! Mieszkanie przy Al. Sybiraków w Olsztynie!Marzysz o własnym kącie, który zaaranżujesz od A do Z? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje słoneczne mieszkanie o powierzchni 36,28 m² zlokalizowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

310 000 PLN (8 611 zł/m2)

2
1
36 m2
1960
15859222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny w najlepszej części Gutkowa 27165205 15859222 Z przyjemnoscią prezentujemy dom jednorodzinny o powierzchni 183 m2 wraz z garażem , znajdujący się w wyjątkowej lokalizacji.Gutkowo słynie z dużej ilości zieleni i spokojnego charakteru, jednak ta część wyróżnia się szczególnie korzystnym położeniem...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 500 000 PLN (8 197 zł/m2)

5
2
183 m2
2009
15876601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542214 15876601 Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż: 2‑pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15662322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23496743 15662322 Wyjątkowa Oferta! Lokal Usługowy z Ogromnym Potencjałem przy Ul. 1 Maja w OlsztynieSzukasz idealnego miejsca dla swojego biznesu w samym sercu Olsztyna? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 62,42 ...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (11 774 zł/m2)

11
-
62 m2
2014
15876362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pok. Iwaszkiewicza, UWM, 3 piętro 27536229 15876362 Na sprzedaż 4‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza 10 na osiedlu Mlecznym w Olsztynie.LokalizacjaOsiedle Mleczne to spokojna, zielona część miasta. W sąsiedztwie znajdują się bloki mieszkalne...

Olsztyn (Podgrodzie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

499 000 PLN (8 458 zł/m2)

4
1
59 m2
1985
15847469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom wolnostojący - Gutkowo 26915800 15847469 Na sprzedaż dom w malowniczej części miasta przy ulicy Milej w Gutkowie - Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń i bliskość natury. ( las oraz jezioro )Dom parterowy o powierzchni 162m2 zbudowany w systemie kanadyjskim- zdrowy mikrokli...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 400 000 PLN (8 642 zł/m2)

5
2
162 m2
1998
15886019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27746320 15886019 OSTATNI APARTAMENT! Bezczynszowe mieszkanie z 4 pokojami  Olsztyn, Gutkowo ul. OleńkiSzukają Państwo spokoju, nowoczesnej architektury i przestrzeni dla swojej rodziny? Zapraszamy  do zapoznania się z ofertą ostatniego dostępnego lokalu w kameralnej...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15694172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24077619 15694172 Przestronne Mieszkanie z Potencjałem w Sercu OlsztynaPrezentujemy na sprzedaż przestronne, 64-metrowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w urokliwej kamienicy przy ulicy Sarnowskiego w samym centrum Olsztyna.Doskonała LokalizacjaLokalizacja nier...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

580 000 PLN (9 508 zł/m2)

4
1
61 m2
1970
15528831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20576864 15528831 Gutkowo to malownicza dzielnica Olsztyna, oferująca ciszę, spokój oraz bezpośredni dostęp do jednego z najpiękniejszych jezior w regionie - jeziora Ukiel. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, aktywny wypoczynek oraz wyso...

Olsztyn (Gutkowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

4 050 000 PLN (847 zł/m2)

-
-
4781 m2
-
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019