• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Elbląg

Znalezionych ofert: 66

15885365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27727195 15885365 Oferta: Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Elbląga, przy ul. Giermków. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą urządzić ją dokładnie po swojemu.Lokalizacja: Centrum miasta zapewnia wygodę każdego dnia. W pobl...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

255 000 PLN (5 459 zł/m2)

2
-
46.71 m2
1950
15866160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27313510 15866160 OfertaNa sprzedaż mieszkanie wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 58,4 m², położone w Elblągu przy ul. Podgórnej 3, na 8. piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Lokal o powierzchni użytkowej 56,1 m2 jest po generalnym remoncie, gotowy do zami...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

579 000 PLN (9 914 zł/m2)

3
2
58.4 m2
1993
15864264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264920 15864264 Oferta: Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie na poddaszu w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej – naprzeciwko hali Elzam. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację blisko punktów usługowych oraz komuni...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

283 000 PLN (5 752 zł/m2)

2
1
49.2 m2
1920
15881915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna Kawalerka z Panoramą 27652745 15881915 FENIKS Nieruchomości - Twój nowy Start, Twój nowy Adres. Ostatnie piętro, otwarta panorama i pełne wyposażenie w cenie. Brzmi dobrze? Poznaj szczegóły tej funkcjonalnej kawalerki. PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI: * 1 pokój * odrębna kuchnia * powierzchnia mi...

Elbląg, ul. Malborska

250 000 PLN (7 764 zł/m2)

1
1
32.2 m2
1970
15881904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe Mieszkanie z Balkonem 27652056 15881904 FENIKS Nieruchomości - Twój nowy Start, Twój nowy Adres. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbka. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania dla swojej rodziny. Parametry...

Elbląg, ul. Pułkownika Stanisława Dąbka

358 999 PLN (7 479 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15798098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe na parterze wysoki standard 26161899 15798098 Marzysz o spokojnym miejscu w mieście, ale z dala od zgiełku? Oto nasza propozycja mieszkania na ulicy Szymanowskiego. Parametry mieszkania:  * powierzchnia 52,6 m2 * 3 pokoje * aneks kuchenny * p...

Elbląg, ul. Karola Szymanowskiego

489 000 PLN (9 297 zł/m2)

3
1
52.6 m2
1965
15831503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokojowe Mieszkanie blisko Starego Miasta 26697192 15831503 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 46 m², położone na 3 piętrze w bloku przy Placu Słowiańskim. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji lub inwestorów.Parametry mieszkania: &nbsp...

Elbląg, ul. Chmurna

279 000 PLN (6 065 zł/m2)

2
1
46 m2
1946
15878301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament - Elbląg Stare Miasto 27592625 15878301 APARTAMENT ELEGANCE 1ONEApartamenty Stare Miasto ELBLĄG Historia i Nowoczesność Na sprzedaż apartament ELEGANCE 1ONE w prestiżowej kamienicy przy ul. Wigilijnej, na Starym Mieście w Elbląguwyjątkowa oferta by stać się posiadaczem najlepszej lokaliz...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

960 000 PLN (9 505 zł/m2)

3
2
101 m2
2015
15876654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament - Elbląg Stare Miasto - Studio 27544244 15876654 APARTAMENTY ELEGANCE 1ONEApartamenty Stare Miasto ELBLĄG Historia i Nowoczesność Na sprzedaż apartamenty ELEGANCE 1ONE w prestiżowej kamienicy przy ul. Wigilijnej, na Starym Mieście w Elbląguwyjątkowa oferta by stać się posiadaczem najlepszej lokal...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

780 000 PLN (10 986 zł/m2)

2
1
71 m2
2015
15868148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27366867 15868148 OFERTA Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,04 m², zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Łęczyckiej w Elblągu. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz wysokim standardem wykończenia, co czyni j...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

629 000 PLN (10 139 zł/m2)

3
1
62.04 m2
2022
15851925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 60 m² | duży balkon | miejsca postojowe 27022909 15851925 Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z wielkiej płyty przy ul. Fromborskiej w Elblągu.ATUTY NIERUCHOMOŚCI- 3 funkcjonalne pokoje- duży balkon- mieszkanie gotowe do zamieszkania- parking ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

449 000 PLN (7 483 zł/m2)

3
-
60 m2
1980
15771135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25571060 15771135 OPIS NIERUCHOMOŚCIPiękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 121 m², usytuowane w budynku z 2020 roku, zlokalizowanym w zamkniętej, kameralnej i bardzo spokojnej dzielnicy Elbląga przy ul. Łęczyckiej, blisko młodego lasu.Mieszkanie charakteryzuje ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 195 000 PLN (9 876 zł/m2)

4
2
121 m2
2020