• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Elbląg

Znalezionych ofert: 66

15870994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27451366 15870994 OfertaNa sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,2 m², Stare Miasto.LokalizacjaMieszkanie znajduje się przy ul. Wapiennej, w spokojnej i cichej części elbląskiej Starówki. To atrakcyjna lokalizacja z dostępem do licznych restauracji, sklepów...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

429 000 PLN (7 633 zł/m2)

3
-
56.2 m2
1890
15864318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27266158 15864318 Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość przy ul. Hetmańskiej 15 w Elblągu, która z pewnością spełni najwyższe oczekiwania. To wyjątkowe mieszkanie znajduje się na ostatnim, 8. piętrze budynku, oferując niezrównany widok na całe mia...

Elbląg, Hetmańska

987 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
94 m2
2010
15864228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264838 15864228 OfertaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,30 m², położone na parterze budynku mieszkalnego. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6,8 m², zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania. Wyjątkowym atutem nieruchomości jest wydzielon...

Elbląg, Tadeusza Kościuszki

290 000 PLN (5 882 zł/m2)

2
1
49.3 m2
1910
15864291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27264935 15864291 Oferta Na sprzedaż mieszkanie 71,32m², drugie piętro, 3 pokoje w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy Alei Grunwaldzkiej w Elblągu. To doskonała lokalizacja – w pobliżu znajdują się sklepy, przystanki autobusowe oraz szkoły, przedsz...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

359 000 PLN (5 034 zł/m2)

3
1
71.32 m2
-
15864189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27264918 15864189 OfertaNa sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 82,3 m², położone na drugim piętrze budynku w samym sercu Elbląga – przy ulicy Królewieckiej. To doskonała propozycja dla rodzin, które poszukują komfortowej przestrzeni w central...

Elbląg, Królewiecka

429 000 PLN (5 213 zł/m2)

4
1
82.3 m2
-
15864185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27264889 15864185 OfertaNa sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m², położone w Elblągu przy ul. Reja 18, w nowoczesnym budynku z 2011 roku. Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 6,3 m², dodatkowo istnieje możliwość dok...

Elbląg, Mikołaja Reja

1 199 000 PLN (10 900 zł/m2)

4
2
110 m2
2011
15495492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na ostatnim piętrze z pięknym widokiem 19836957 15495492 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 120,95m2 położonego w atrakcyjnej lokalizacji Elbląga.Atuty:wyjątkowe mieszkanie na n...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 195 000 PLN (9 958 zł/m2)

4
-
120 m2
2020
15845816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 3 Pokojowe Mieszkanie na parterze 26869793 15845816 FENIKS Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Sadowej. Parametry mieszkania: 3 pokoje kuchnia - aneks kuchenny powierzchnia mieszkania 53 m2 parter media z miasta czynsz 687zł1os duży, narożny balkon komór...

Elbląg, ul. Sadowa

582 000 PLN (11 192 zł/m2)

3
1
52 m2
2018
15815525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26582332 15815525 Tytuł: OKAZJA! Przytulne 2 pokoje z windą i balkonem – ul. Szarych SzeregówCena: 340 000 złNa sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych części Elbląga – przy ul. Szarych Szeregów. Mieszkanie znajduje się na 4. ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

340 000 PLN (7 128 zł/m2)

2
-
47.7 m2
1975
15821733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 Pokojowe Po Remoncie na 1 Piętrze 26576737 15821733 FENIKS Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Jaśminowej.  Parametry mieszkania: * 2 pokoje * kuchnia - aneks kuchenny * powierzchnia mieszkania 35,97 m2 * 1 pię...

Elbląg, ul. Jaśminowa

349 000 PLN (9 703 zł/m2)

2
1
35.97 m2
-
15815387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
FENIKS Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kawalerkę przy ulicy Hetmańskiej. 26568097 15815387 PARAMETRY MIESZKANIA: * powierzchnia mieszkania 26 m2 * pokój z aneksem * 3 piętro z windą * czynsz 525 zł LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum Elbląga, w otoczeniu nowoc...

Elbląg, ul. Hetmańska

245 000 PLN (9 800 zł/m2)

1
1
25 m2
2010
15801779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26249965 15801779 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Elblągu przy ul. Pabianickiej 4.To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących wygodnego mieszkania w atrakcyjnej okolicy, która jest spokojna i zielona, z dala od zgiełku centrum....

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

399 000 PLN (7 586 zł/m2)

3
1
52.6 m2
1920