• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Giżycko

Znalezionych ofert: 50

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15763550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25429580 15763550 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY APARTAMENT W GIŻYCKU o pow. 136,70 m2 zlokalizowany w centrum w kameralnym budynku. Bardzo dobra lokalizacja. Budynek położony w centrum miasta, blisko Kanału Łuczańskiego. Apartament częciowo umeblowany (stałe zabudowy). Mo...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

890 000 PLN (6 544 zł/m2)

3
-
136 m2
2001
15877628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27574813 15877628 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie bezczynszowe o pow. 74,33m2 wraz z podwójnym garażem Giżycko ul. Bohaterów Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na parterze w budynku 4 lokalowym. Do mieszkania przynależy piwnica o ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

539 000 PLN (7 284 zł/m2)

3
-
74 m2
-
15834224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27386707 15834224 NA SPRZEDAŻ WYGODNE MIESZKANIE przy „PROMENADZIE” w Giżycku Atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone przy pasażu w centrum miasta, funkcjonalne, wyposażone i umeblowane. Powierzchnia użytkowa: 76,4m2; Rodza...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

690 000 PLN (9 079 zł/m2)

3
-
76 m2
2012
15896744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988151 15896744 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

405 654 PLN (9 894 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15896745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988154 15896745 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

416 518 PLN (9 917 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15896746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988155 15896746 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

455 905 PLN (9 700 zł/m2)

3
-
47 m2
2026
15839661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26756944 15839661 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

651 510 PLN (9 049 zł/m2)

4
-
72 m2
2026
15889299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846760 15889299 Mieszkanie o pow. 37,84 m2 Giżycko - centrum miasta, 300 m od jeziora!!! Mieszkanie przygotowane do romontu - opróżnione z mebli!! Powierzchnia użytkowa: 37,84 m...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

259 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15886566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27761993 15886566 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 28m2 w centrum miasta Giżycko ul. Warszawska Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze w kamienicy przy głównej ulicy miasta Giżycko w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Opis:...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

179 000 PLN (6 630 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15824680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626909 15824680 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 56,11m2 w Giżycku Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie wraz z garażem zlokalizowane w stylowej i odrestaurowanej kamienicy przy ul. Pionierskiej. Teren zadbany i ogrodzony z automatycznie zamykaną bramą . Lokal po k...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

550 000 PLN (9 821 zł/m2)

2
-
56 m2
1908
15858355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27146800 15858355 Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski Własny Kąt oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest w stylowej kamienicy przy ul. Pionierskiej 18.Z przedwojennej zabudowy Lötzen zostały właściwie ul. Dąbrowskiego i ul. Pionierska wraz ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

510 000 PLN (4 286 zł/m2)

5
-
119 m2
-
14353799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 124234 14353799 Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Lokal mieszkalny położony przy ulicy Jeziornej 5b na 1 piętrze w 2 kondygnacyjnej kamienicy.Pełna własność lokalu.Lokal bezczynszowy.Mieszkanie posiada balkon z...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

209 000 PLN (3 029 zł/m2)

3
-
69 m2
-