• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 774

15774744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25657660 15774744 Oferuję Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Os. Kormoran. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze II-piętrowego budynku przy ul. Pstrowskiego 30B.Powierzchnia użytkowa mieszkania to 59,94m2. W skład proponowanej nieruchomości wchodzą 3 ni...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

529 000 PLN (8 906 zł/m2)

3
1
59.4 m2
1974
15774150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25647142 15774150 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Ostróda, ul. Czarnieckiego 29 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 51,86 m² , położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Czarnieckiego 29 w Ostródzie . Mieszka...

Ostróda (Ostróda) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

320 000 PLN (6 275 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15598222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22135038 15598222 Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze bloku przy ul. Tadeusza Kościuszki 13B. Przed blokiem do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się nowoczesny plac zabaw oraz ścieżki spacerowe i rowerowe rozciąga...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

349 000 PLN (5 657 zł/m2)

3
1
61.69 m2
1988
15773866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25639888 15773866 Szukasz miejsca, które łączy naturę, ciszę i wygodę życia blisko miasta?Oto wyjątkowa oferta dwóch sąsiadujących działek budowlanych położonych w Szałkowie – w otulinie Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego, zaledwie kilka minut od centrum Iławy...

Szałkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

203 040 PLN

-
-
1504 m2
-
15772765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25619962 15772765 Na sprzedaż nieruchomość zabudowana położona w Ełku, przy ul. Bora-Komorowskiego, na osiedlu Konieczki. Teren objęty użytkowaniem wieczystym obejmuje dwie działki o numerach ewidencyjnych 126644 i 126645 o łącznej powierzchni 362 m². Łączna powierzch...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

280 000 PLN (2 718 zł/m2)

1
-
103 m2
1950
15772764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25619963 15772764 Na sprzedaż działka w użytkowaniu wieczystym, położona w usługowej części Ełku – na osiedlu Konieczki, przy ul. Bora-Komorowskiego. Nieruchomość składa się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 126644 i 126645 o łącznej powierzchni 362 m². Teren z...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

280 000 PLN

-
-
362 m2
-
15753227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25193623 15753227 Na sprzedaż unikalna działka o powierzchni 9,5 ha, położona w malowniczej i cichej okolicy, otoczona lasami i łąkami. Teren idealny zarówno do celów rekreacyjnych, jak i inwestycyjnych.Przedmioty teren składa się z działek sąsiadujących ze soba grani...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

285 000 PLN

-
-
95000 m2
-
15742698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24998164 15742698 Jeżeli marzysz o zamieszkaniu w wyjątkowo cichym, spokojny i urokliwym miejscu, a jednocześnie chcesz móc sprawnie dojechać do miasta, to ta oferta jest tym czego szukasz! Na terenie gminy Purda nie obowiązuje MPZP ( Miejscowy Plan Zagospodarowania...

Kaborno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

1 828 047 PLN

-
-
46873 m2
-
15742697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24998163 15742697 Jeżeli marzysz o zamieszkaniu w wyjątkowo cichym, spokojny i urokliwym miejscu, a jednocześnie chcesz móc sprawnie dojechać do miasta, to ta oferta jest tym czego szukasz! Na terenie gminy Purda nie obowiązuje MPZP ( Miejscowy Plan Zagospodarowania...

Kaborno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

818 961 PLN

-
-
20999 m2
-
15742700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24998162 15742700 Jeżeli marzysz o zamieszkaniu w wyjątkowo cichym, spokojny i urokliwym miejscu, a jednocześnie chcesz móc sprawnie dojechać do miasta, to ta oferta jest tym czego szukasz! Na terenie gminy Purda nie obowiązuje MPZP ( Miejscowy Plan Zagospodarowania...

Kaborno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

261 300 PLN

-
-
6700 m2
-
15737183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24884129 15737183 Mieszkanie o powierzchni 34,34 m² mieści się na pierwszym piętrze eleganckiego budynku Pułaskiego Square, oddanego do użytku w 2022 roku. Wnętrze zostało w pełni urządzone i wyposażone w nowoczesnym, gustownym stylu – gotowe do zamieszkania od zaraz....

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

350 000 PLN (10 192 zł/m2)

2
1
34.34 m2
2022
15719360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24566315 15719360 Witaj w miejscu, które łączy w sobie wygodę nowoczesnego domu, spokój natury i wyjątkową lokalizację. Ta niezwykła nieruchomość położona jest w Woszczelach, urokliwej wsi zaledwie 8 km od Ełku. To właśnie tu, w otoczeniu drzew i jezior, powstał dom o...

Woszczele (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

2 250 000 PLN (6 602 zł/m2)

5
-
340.8 m2
2014