• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie Giżycko

Znalezionych ofert: 85

15834224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27386707 15834224 NA SPRZEDAŻ WYGODNE MIESZKANIE przy „PROMENADZIE” w Giżycku Atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone przy pasażu w centrum miasta, funkcjonalne, wyposażone i umeblowane. Powierzchnia użytkowa: 76,4m2; Rodza...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

690 000 PLN (9 079 zł/m2)

3
-
76 m2
2012
15896744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988151 15896744 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

405 654 PLN (9 894 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15896745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988154 15896745 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

416 518 PLN (9 917 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15896746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988155 15896746 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

455 905 PLN (9 700 zł/m2)

3
-
47 m2
2026
15839661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26756944 15839661 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

651 510 PLN (9 049 zł/m2)

4
-
72 m2
2026
15743586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25014855 15743586 DO WYNAJĘCIA Lokal usługowo-handlowy na ul. Żeglarska 7 z możliwością wynajęcia całości lokalu o pow. 104,8 m2 lub połowy lokalu o pow. ok. 50 m2 Lokal zlokalizowany na parterze budynku przy Pasaż...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

4 000 PLN (38 zł/m2)

11
-
104 m2
2010
15667209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23595832 15667209 Na sprzedaż działka budowlana w gminie Giżycko okolice jeziora Kisajno Kompleks działek (docelowo obejmujący obszar 6 hektarów) zlokalizowany jest w pobliżu Giżycka, w otoczenie przyrody i nieopodal jeziora Kisajno, z pi...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

99 000 PLN

-
-
1050 m2
-
15889299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846760 15889299 Mieszkanie o pow. 37,84 m2 Giżycko - centrum miasta, 300 m od jeziora!!! Mieszkanie przygotowane do romontu - opróżnione z mebli!! Powierzchnia użytkowa: 37,84 m...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

259 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15891101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27886519 15891101 Obiekt z prosperującą nowoczesną kliniką, po modernizacji, trzy kondygnacje plus piwnica, z windą, w doskonałym położeniu w Giżycku, na działce z wygodnym parkingiem. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza możliwość zmiany sposobu u...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

5 590 000 PLN (10 370 zł/m2)

1
-
539.03 m2
-
15876822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27556220 15876822 NA SPRZEDAŻ Działka budowlana o pow. 3001m2 pod lasem w okolicy trzech jezior Kamionki, gmina Giżycko Działka budowlana zlokalizowana jest w okolicy trzech jezior: Dobskiego, Kisajno i Dejguny, w tym dwa jeziora należą do szlaku Wielkich Jezior...

Giżycko (Kamionki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

137 000 PLN

-
-
3001 m2
-
15889133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27845295 15889133 NA SPRZEDAŻ Lokal usługowo-handlowy o pow. 104,8 m2 ul. Żeglarska 7 Lokal zlokalizowany na parterze budynku przy Pasażu Portowym prowadzącym do jeziora Niegocin i Plaży Miejskiej. Lokal jednokondygnacyjny składający się z sali sprze...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

850 000 PLN (8 173 zł/m2)

11
-
104 m2
2010
15877628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27574813 15877628 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie bezczynszowe o pow. 74,33m2 wraz z podwójnym garażem Giżycko ul. Bohaterów Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na parterze w budynku 4 lokalowym. Do mieszkania przynależy piwnica o ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

539 000 PLN (7 284 zł/m2)

3
-
74 m2
-