• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie Ostróda

Znalezionych ofert: 65

15699672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie do NEGOCJACJI 24173645 15699672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Ostródzie przy ul. Pieniężnego 28C. Lokal znajduje się na 2. piętrze w spokojnej, zielonej okolicy i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie oferuje ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

550 000 PLN (7 639 zł/m2)

3
1
72 m2
2005
15793119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dodatkowym budynkiem – Os. Plebiscytowe 26030592 15793119 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 175 m², położonego na spokojnym i zielonym Osiedlu Plebiscytowym w Ostródzie. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 1017 m², która zapewnia poczucie...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

579 000 PLN (3 784 zł/m2)

5
2
153 m2
1980
15790518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
lokal usługowo handlowy w galerii mazurskiej 25968452 15790518 DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA TWÓJ BIZNES ŚWIETNA INWESTYCJA !LOKAL:Na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 126,68 m2. Lokal znajduje się w Galerii Mazurskiej położonej w centrum miasta. Wokó...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

599 000 PLN (4 754 zł/m2)

11
-
126 m2
2012
15716137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24507354 15716137 Dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta.Na parterze 2 pokoje, kuchnia i łazienka.Na piętrze 3 pokoje, kuchnia i WC.W 2017r. budowa nowego dachu wraz z dobudowaniem klatki schodowej stworzyła dodatkową przestrzeń do urządzen...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

550 000 PLN (4 167 zł/m2)

5
1
132 m2
1975
15889096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
VII-758 Dom w Ostródzie przy ulicy Mrongowiusza, 5 pokoi, dwie łazienki 27843392 15889096 VI-758  Dom w Ostródzie przy ulicy Mrongowiusza o powierzchni całkowitej 108,31m2 w tym powierzchnia użytkowa 98,36m2, posadowiony na działce o powierzchni 294m2, w zabudowie bliźniaczej, 2 kondygnacyjny, murowany, ocieplony styropi...

Ostróda, ul. Celestyna Mrongowiusza

500 000 PLN (5 083 zł/m2)

5
2
98.36 m2
-
15885947 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27744267 15885947 Do wynajęcia hala 250m2: ogrzewana, 1 bramy wjazdowa, posadzka przemysłowa, bardzo dobrze doświetlona, z biurem, kuchnią, pomieszczeniami socjalnymi, 2 łazienkami. Zlokalizowana w pobliżu Ostródy, bardzo dobry dojazd (asfalt) S7 lub DK16. Usytuowana ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

5 500 PLN (22 zł/m2)

3
-
250 m2
2022
15866059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27309951 15866059 Do wynajęcia hala 500 m2: ogrzewana, 2 bramy wjazdowe, posadzka przemysłowa, bardzo dobrze doświetlona, z biurem, kuchnią, pomieszczeniami socjalnymi, 2 łazienkami. Zlokalizowana w pobliżu Ostródy, bardzo dobry dojazd (asfalt) S7 lub DK16. Usytuowana...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

10 000 PLN (20 zł/m2)

3
-
500 m2
2022
15885946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27744266 15885946 Do wynajęcia hala 250m2: ogrzewana, 1 brama wjazdowa, posadzka przemysłowa, bardzo dobrze doświetlona. Zlokalizowana w pobliżu Ostródy, bardzo dobry dojazd (asfalt) S7 lub DK16. Usytuowana na działce o pow. 3000 m2. Obiekt sprawdzi się firmom produkc...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

4 500 PLN (18 zł/m2)

3
-
250 m2
2022
15762907 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25413794 15762907 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z witrynami przy głównym ciągu pieszych przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzka z Czarnieckiego, lokal przy rondzie, bardzo dobrze widoczny z ulicy, idealny na sklep, usługi, kawiarnie, restaurację, pod każdą działalno...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

5 000 PLN (31 zł/m2)

3
-
160 m2
1930
15835347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26725720 15835347 Lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego - w centrum Ostródy, ul. Czarnieckiego 45 , jeden z głównych ciągów komunikacyjnych miasta.Lokal idealnie sprawdzi się jako gabinet lekarski, kancelaria adwokacka, biuro rachunkowe czy...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

339 000 PLN (6 673 zł/m2)

4
-
50.8 m2
1960
15760685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25363552 15760685 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z witrynami przy głównym ciągu pieszych przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzka z Czarnieckiego, lokal przy rondzie, bardzo dobrze widoczny z ulicy, idealny na sklep, usługi, kawiarnie, restaurację, pod każdą działalnoś...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

1 190 000 PLN (7 438 zł/m2)

3
-
160 m2
1930
15752082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25152869 15752082 Rozkładowe, widne, z pięknym widokiem na korony drzew i jezioro - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w niskim bloku z 2001 r. przy ul. Racławickiej w OStródzie. Posesja budynku - ogrodzona, brama wjazdowa na pilota, przy budynku miejsca p...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

310 000 PLN (6 596 zł/m2)

2
1
47 m2
2001