• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 991

15868926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27394947 15868926 NU.III.6840.9.2025 O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Susza działając na podstawie art. 39 i 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399...

Susz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

136 170 PLN (3 026 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15860849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185086 15860849 Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Dywity o przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dywity: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej ...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

55 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
1432 m2
-
15320769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15703561 15320769 IGK.6840.32,33.2025 Ruciane -Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie III publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1 i 2, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia21 sie...

Wygryny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

168 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1521 m2
-
15717128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24525524 15717128 IGK.6840.1.2025 Ruciane-Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie VI publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 19...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

400 000 PLN (7 843 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15662322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23496743 15662322 Wyjątkowa Oferta! Lokal Usługowy z Ogromnym Potencjałem przy Ul. 1 Maja w OlsztynieSzukasz idealnego miejsca dla swojego biznesu w samym sercu Olsztyna? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 62,42 ...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (11 774 zł/m2)

11
-
62 m2
2014
15840083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26765624 15840083 Działka budowlana 3267 m² Kukowo, OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kukowo, tuż przy granicy z miastem Olecko.Działka o powierzchni 3267 m² (wymiary: 99 m x 32 m) objęta jest ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

219 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
3267 m2
-
15872870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502939 15872870 Na sprzedaż połowa domu w   zabudowie bliźniaczej w Iłowo-Osada, Narzym, . Cena nieruchomości wynosi 215 000 PLN, co daje 2 415 PLN za metr kwadratowy. Składający się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni,WC, łazienki ,części podpiwniczonej oraz wiatroł...

Narzym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iłowo-Osada)

215 000 PLN (2 416 zł/m2)

2
1
89 m2
1969
15757686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25304915 15757686 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych położonej bezpośrednio przy Puszczy Rominckiej.W skład nieruchomości na sprzedaż wchodzą1. Działka o powierzchni 7292 m2,2. Działka o powierzchni 9694 m2,Istnieje również możliwość ...

Będziszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dubeninki)

99 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
7292 m2
-
15602672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22235176 15602672 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (2 260 zł/m2)

5
-
2450 m2
-
15600668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22200388 15600668 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (395 zł/m2)

-
-
14016 m2
-
15604796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22292583 15604796 Pawilon handlowo-usługowy w centrum Bartoszyc przy ul. Kilińskiego 4 - położony u zbiegu ulic Kilińskiego, Jagiellończyka i Wybrzeża.W najbliższej okolicy usytuowane jest Urząd Gminy Bartoszyce, Starostwo, Hotel BARTIS, Centrum handlowe INBAG, Centru...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

465 000 PLN (4 471 zł/m2)

5
-
104 m2
-
15201796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12452613 15201796 Działka rolna na sprzedażDo sprzedaży jest działka rolna o powierzchni ok. 4,66 ha położona w miejscowości Lejdy, gmina Bartoszyce, powiat bartoszycki, województwo warmińsko-mazurskie.Działka jest użytkowana rolniczo, dominująca klasą gruntu są użytk...

Lejdy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

280 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
46567 m2
-