• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 782

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15849576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z Lokalem i Halą produkcyjną, 2 garaże, Iława 26974714 15849576 Ten Dom to wyjątkowa propozycja dla osób przedsiębiorczych, rodzin wielopokoleniowych lub inwestorów szukających miejsca z realnym potencjałem zwrotu.Nieruchomość położona w cichej, spokojnej części miasta - na osiedlu domów jednorodzinnych, z piękny...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

849 000 PLN (2 637 zł/m2)

3
1
322 m2
1995
15870433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w centrum – świetne także pod inwestycje 27428413 15870433 Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w centrum z nowoczesnym standardem i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku kroków ta oferta jest zdecydowanie warta uwagi.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym, monitorow...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

649 000 PLN (12 725 zł/m2)

2
1
51 m2
2014
15703014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom blisko plaży Jezioraka. Stan deweloperski 24242423 15703014 Gotowy do zaprojektowania wedle Twoich marzeń - nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Iławie - na kameralnym osiedlu Lipowy Dwór. To miejsce łączy elegancję, komfort i ...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

799 000 PLN (6 053 zł/m2)

5
2
132 m2
2024
15500590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki w Ornecie z mediami. 19939883 15500590 Good Life Estates oferuje Państwu wyjątkowe działki w Ornecie.Położone są bezpośrednio przy ulicy Krośnieńskiej, naprzeciwko bramy wjazdowej do ogródków działkowych.W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Ornety przeznaczone są pod zabudo...

Orneta (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

85 000 PLN

-
-
919 m2
-
15829541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26627227 15829541 REZERWACJARozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrym punkcie z dostępem do całej gamy usług użytku publicznego, idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób szukających spokojnego sąsiedztwa.Obejrzyj link do wirtualne...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

430 000 PLN (8 940 zł/m2)

2
1
48.1 m2
1991
15861409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206553 15861409 Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum OleckaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku.Stan: do generalnego remontu - idealna propozycja dla osó...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

285 000 PLN (5 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1990