• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 772

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15887613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27788074 15887613 Dom do kapitalnego remontu przebudowy (lub możliwość wystąpienia o nowe warunki zabudowy) w Szczęsnym w podolsztyńskiej gminie Purda. Położony w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dodatkową zaletą jest duża powierzchnia działki ...

Szczęsne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

499 000 PLN (5 544 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15885246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721226 15885246 Wyjątkowa działka w miejscowości Łajs gm. Purda położona 100 m od jeziora, idealna na wybudowanie domu na wypoczynek lub do całorocznego zamieszkania.Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalno-usług...

Łajs (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

395 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15882087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657161 15882087 Obiekt tani w utrzymaniu, przewidywalny kosztowo i przygotowany technologicznie do prowadzenia nowoczesnej działalności gospodarczej. Położony przy ul. Masztowej 1 w Olsztynie łączy doskonałą lokalizację z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy oraz...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 070 000 PLN (8 365 zł/m2)

8
-
367 m2
2003
15876056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527572 15876056 Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. Blisko centrum Olsztyna. Apartamentowiec z windą, dwie piwnice, miejsce...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 495 000 PLN (13 509 zł/m2)

4
3
110.67 m2
2017
15872927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506732 15872927 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,8 m2 z piwnicą i miejscem postojowym.Idealna propozycja dla rodziny bądź inwestora pod wynajem. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Mrągowie przy ul. Wojska Polskiego.W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usłu...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

419 000 PLN (6 466 zł/m2)

3
1
64.8 m2
1960
15872594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27498485 15872594 Atrakcyjny apartament usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Mikołajek, zaledwie 50 m od brzegu jeziora Mikołajskiego. Na powierzchni 55 m2 znajdziemy pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę, wydzieloną sypialnię. Z okien widok na...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

775 000 PLN (14 091 zł/m2)

1
1
55 m2
2000