• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 770

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15823475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633203 15823475 MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM 40,6 m² DO WŁASNEJ ARANŻACJISą nieruchomości, które dają gotowe rozwiązania i takie, które dają wolność wyboru. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie pod siebie, w świetnej lok...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

169 000 PLN (4 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1980
15790990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25982012 15790990 Funkcjonalny dwupoziomowy lokal z potencjałem 7% ROI Os. GenerałówPrezentujemy Państwu przestronną nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 83 m², położoną w zadbanym budynku na IV piętrze. Mieszkanie zostało zoptymalizowane pod kątem wynajmu długot...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

789 000 PLN (7 660 zł/m2)

6
2
103 m2
1995
13896025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2202852 13896025 HIT! Olsztynek Centrum działka rekreacyjno budowlana w rewelacyjnej cenie Działka inwestycyjna o nr 22 z możliwością zabudowy jednorodzinnej bezpośrednio przy ul Olsztyńskiej na przeciwko Urzędu Miasta Olsztynek w pobliżu zamku Krzyżackiego. Świetn...

Olsztynek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 200 000 PLN (37 zł/m2)

-
-
32059 m2
-
15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991
15739104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24919558 15739104 Zacznij nowy rozdział! Mieszkanie przy Al. Sybiraków w Olsztynie!Marzysz o własnym kącie, który zaaranżujesz od A do Z? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje słoneczne mieszkanie o powierzchni 36,28 m² zlokalizowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

310 000 PLN (8 611 zł/m2)

2
1
36 m2
1960
15883852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27680310 15883852 Wymarzone miejsce na Twój dom w sercu Warmii i Mazur!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 7 666 mkw., położoną w malowniczej wsi Burdąg, tuż przy jeziorze o tej samej nazwie. Z tego miejsca możesz cieszyć się nie tylko spokojem i cis...

Jedwabno (Burdąg) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jedwabno)

420 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
7666 m2
-
15893817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w Łęgajnach / 3029 m² działki 27921169 15893817 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w atrakcyjnej miejscowości Łęgajny przy ul. Topolowej, z doskonałym dojazdem do Olsztyna. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort życia w dobrze skomunikowanej lokalizac...

Łęgajny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

1 150 000 PLN (3 833 zł/m2)

5
2
300 m2
2009